PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470812}

Podryw na głupka

The Jerk Theory
6,3 17 722
oceny
6,3 10 1 17722
Podryw na głupka
powrót do forum filmu Podryw na głupka

Niezly ale...

ocenił(a) film na 7

Dzisiaj moim zdaniem mało wiarygodny. Większość dziewczyn wybiera chamów albo spasionych
łysych dresów. Poza tym dziewczyna tez powinna sie starać o niego, owinęła go w sumie wokół
palca..A takie cos sie nie konczy zbyt dobrze

ocenił(a) film na 7
Lebron187mcs

Dzisiaj moim zdaniem nie do konca wiarygodny bo i tak Cham>mily gosc. Zajebiscie ze zaczal sie z problemem 21 wieku, czyli wlasnie to ze większość dziewczyn wybiera chamów albo spasionych
łysych dresów, ale dziewczyna tez powinna sie starać o niego, owinęła go w sumie wokół
palca..A takie cos sie nie konczy zbyt dobrze.
edit: tak to powinno brzmieć :D

Lebron187mcs

współczuje ci skoro spotykasz same takie dziewczyny... a może dzieje się tak dlatego że cham potrafi się postarać o dziewczynę a ty nie koniecznie to robisz, nie wiadomo dlaczego

ocenił(a) film na 7
monika199406

Trafne współczucie, przeciez staranie sie to nie trudna sprawa. Po prostu, teraz naprawdę ciężko o ładną i inteligentna dziewczynę(jezeli bierzemy pod uwagę nastolatki). Ja nie mam problemu z dziewczynami, do chwili kiedy myślę o czymś stałym. Zycie to nie film romantyczny :D I wlasnie temu filmowi tego brakowało

Lebron187mcs

z chłopakami jest ten sam problem...a szczerze to mam już dość takich filmów, jak dla mnie to SF albo fantasy

Lebron187mcs

Przeciętny i zbłąkany facet dostrzega tylko to, co najłatwiej dostrzec. Faktem jest, że dziś kobiety najczęściej wybierają chamów, nie oznacza to jednak, że podoba im się właśnie chamowatość w tych facetach. Szczera prawda jest taka, że dziewczyny nie lecą na chamów, gdyż są chamami i np. traktują wszystkich bez szacunku, natomiast uwielbiają facetów ze stanowczym charakterem, któremu nie wejdą na głowę, który ma odwagę pójść po to co mu się podoba, który dba o siebie i który ma przede-wszystkim szacunek do siebie samego, więc gdy dziewczyna zaczyna go traktować bez szacunku, to zmieni sobie na inną (co sprawia, ze taki facet jest ciągłym wyzwaniem dla kobiety i będzie bała sie go stracić).

Co natomiast robi przeciętny miły chłopiec ? Przede wszystkim boi się stracić kobiety, będzie się jej narzucał do ostateczności, jest nieśmiały, boi się ryzyka i np. pójść po swoja kobietę, jest bez entuzjazmu, nie ma w sobie seksualności (skrywa ją), daje się łatwo zdominować kobiecie, ma fatalna prezencje (garbi się od komputera, nie umie się ubierać), nie ma życia towarzyskiego i emocji, oraz co NAJGORSZE, to wykorzystuje prze sztucznie bycie miłym, aby zdobyć kobietę tnz. robi jej przysługi, kupuje kolacje za nic, chce jej wejść w tyłek itd. :). Niestety ale problem z dziewczynami "mili chłopcy" nie mają dlatego, że są mili, ale dlatego, że nie mają odpowiednio silnego charakteru.

Skąd to wszystko wiem ? Bo przez to przeszedłem. Na szczęście uczyłem się na błędach i miałem w sobie wystarczająco dużo rozumu, aby dostrzec o co tu naprawdę chodzi i nie pójść w drogę "chama". Nauczyłem się wszystkiego tak dobrze, że nigdy nie widziałem faceta, który miałby większe powodzenie od mojego, bardzo często mi się nawet zdarza, że najbardziej atrakcyjne kobiety same chcą mnie poznawać i np. podchodzą same lub z koleżankami.

Czemu kobiety lubią silny charakter ? Gdyż ich polarność tzn. natura jest odwrotna, są kobiece i wrażliwe, to ich zadaniem jest być słabą, miłym i mówić o uczuciach, natomiast facet ma odzwierciedlać "męskość", czyli zdolność podejmowanie odważnych decyzji, ryzyka, po prostu dawać jej wrażenie, że będzie z nim bezpieczna.

Co natomiast dzieje się gdy trafia na siebie "miły" facet (bardziej trafne określenie to słaby facet, gdyż jak mówiłem to nie kwestia bycia miłym) i miła atrakcyjna dziewczyna ? Zwyczajnie nie będzie chemii między tymi ludźmi.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones