PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152490}

Podwójna gra

Two for the Money
6,8 17 323
oceny
6,8 10 1 17323
6,2 4
oceny krytyków
Podwójna gra
powrót do forum filmu Podwójna gra

Al Pacino po raz kolejny pokazał ze jest najlepszym aktorem ever zaraz po Bobie De Niro!
Al, Bob oraz ich dziedzictwo będzie zachwycać jeszcze kilka pokoleń aktorów. Faceci potrafią zagrać każdą rolę!
Brawa dla Ala za rolę w tym filmie!
P.S. Nie jestem gejem ale uważam że to bardzo przystojny aktor szczególnie za młodu.

ocenił(a) film na 9
Alex_Tyler

Zgadzam się, chociaż ja bym zamieniła ich miejscami, na pierwszym De Niro, a za nim Pacino. I jeszcze do tej dwójki dorzuciłabym Nicholsona. Boję się tylko, że za kilka lat "wyprzedzi" ich Depp, co można zobaczyć już teraz, np. po liczbie ocen (wszyscy teraz oglądają filmy tylko z Depp'em). Uważają go za najlepszego aktora, a moim zdaniem bardzo daleko mu do Boba czy Ala i 3 miejsce w TOP jest przesadą. Najpierw niech obejrzą klasyki z De Niro, Pacinem, który były kręcone kilka lat temu... ale pewnie większość jak zobaczy, że film był kręcony w latach '70 czy '80 to pomyśli, że to jakieś stare badziewie.
A co do gry Pacino w tym filmie - świetna!

ocenił(a) film na 6
dycha24

Deep jeszcze młody jest jak na aktora, najlepsze role przed nim, mam nadzieję. Na razie rzeczywiście do Ala i Boba mu brakuje, tym bardziej, że oni w jego wieku mieli już za sobą wybitne kreacje. Ale na nich się świat nie kończy. Równie wybornymi aktorami z ich pokolenia są Hoffman, Malkovich, Duvall, Voight, Walken, Dafoe.

ocenił(a) film na 5
Alex_Tyler

U mnie jest od wielu lat numerem jeden wśród aktorów. De Niro ''dopiero'' na trzecim miejscu, tuż za plecami Nicholsona. Sean Penn i Di Caprio, kolejno 4 i 5 miejsce. Al Pacino jest nie do przebicia. I chociaż ten film, choć dosyć oryginalny, to jednak mnie sam w sobie na zachwyca w przeciwieństwie do kolejnej, świetnej roli Ala. W ogóle aktorstwo w ''Podwójnej grze'' stoi na przynajmniej dobrym poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones