PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152490}

Podwójna gra

Two for the Money
6,8 17 334
oceny
6,8 10 1 17334
6,2 4
oceny krytyków
Podwójna gra
powrót do forum filmu Podwójna gra

skuoić bo film jest chaotyczny i niezrozumiały-chyba nadszedł zmierzch totalny hoolywood jeśli takie nazwiska graja w takich szmirach

ocenił(a) film na 10
more325

człwoeku, chyba nie wiesz co mówisz? Jaki Ty reprezentujesz intelekt jak nie zrozumiałes tego filmu? Ja czytam takie opinie, to sie nie dziwie, że w Polsce jest coraz więcej debilizmu. Nie chce Cię dalej obrażac, mam nadzieję, że może obejrzysz jezcze raz ten film i zrozumiesz jego przesłąnie.

ocenił(a) film na 10
Mistyfikacja

mozliwe ze nie zrozumial ideii obstawiania meczykow :P

ocenił(a) film na 10
more325

obstawiales kiedys zaklady sportowe ?? zapewnie nie, tutaj chodzi i emocje, ogladajac mecz trzymasz w dloni kupon z nadzieja ze sie spelni, zgłaszam topic do usunięcia ZA GLUPOTE :D

ocenił(a) film na 9
Pos_51

nie zrozumieć tego filmu to naprawdę już szczyt głupoty. Film bardzo intesresujący, a Pacino jak zawsze genialny. Pozdro dla graczy :)
( trzeba sie kiedys degrac na stsach )

arsenallfan

Moze i cos w tym jest, ze flm jest kierowany tylko do wybranej grupy odbiorcow, bo ja jako nie obstawiajacy w stsach btw itp itd nie poczulem zadnych emocji, zadnego klimatu w stylu "sciskania kuponu przed tv" - ot to tylko taka mala dygrecja...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones