PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3969}

Podwójne życie

Auggie Rose
6,9 289
ocen
6,9 10 1 289
Podwójne życie
powrót do forum filmu Podwójne życie

Nie podzielam poniższych tu zachwytów nad "Auggie Rose". Film jak dla mnie jest dość senny i mało wciągający.Co prawda akcja ożywia się nieco pod koniec, jednak banalna i infantylna końcówka zarzyna całość. Scenarzysta i reżyser nie poradzili sobie także z uwiarygodnieniem postępowania bohatera. Zwroty akcji są na tyle naciągne że fabuła momentami sprawia wrażenie, że scenariusz był pisany na kolanie na planie filmowym. Na plus gra Jeffa Goldbluma i oszczędna muzyka. Daję naciągane 6/10.

ocenił(a) film na 8
Peter_1000

Nie zgadzam się z Tobą, film "senny i mało wciągający"? Ja przez pierwsze chwile pomyślałam, że będzie to kolejne ścierwo o znalezieniu sprawcy morderstwa, odkryciu pokrewieństwa z ofiarą i misternie przygotowywanym akcie zemsty... Byłam mile zaskoczona, że moje podejrzenia były błędne...

Osobiście film przeświadczył mnie w fakcie, że jestem wolnym człowiekiem, że w każdej chwili mogę zmienić swoje życie, zacząć od nowa... I to jest ważne... Bardzo ciekawa konstrukcja akcji, która mnie akurat poruszyła. Po skończonym seansie szeroko się uśmiechnęłam (co zresztą zdarza się bardzo rzadko po obejrzeniu jakiegoś filmu, bo albo jestem przygnębiona albo zapłakana, a większość komedii sprawia, że wraz z ostatnią sceną mój uśmiech znika)...

8/10 :D bardzo przyjemnie się ogląda

użytkownik usunięty
Kasik_18

Przed chwilą skończyłam oglądać. Leżę teraz z bananem na twarzy i nie mogę zasnąć.

Naciągana fabuła? Tak wygląda przerost treści nad formą, czego ostatnio brakuje naszej cywilizacji :)

Pozdrawiam serdecznie!

ocenił(a) film na 4
Peter_1000

zgadzam się z tym, że film nudny i nijaki, do tego ciągnie się niemiłosiernie, dlatego dziwi mnie, że ostatecznie oceniłeś go aż na 6. U mnie 4, uważam, że na więcej ten film nie zasługuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones