PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8753}
7,6 13 940
ocen
7,6 10 1 13940
7,6 21
ocen krytyków
Pojedynek na szosie
powrót do forum filmu Pojedynek na szosie

Świetna produkcja, jestem fanem filmów które dzieją się podczas drogi. Świetny pustynny klimat, zero nudy, mimo że film banalny, to jednak wciąga ! Teraz już tak klimatyczne filmy nie powstają!

ocenił(a) film na 9
Lukaszsz192

Odjazdówa 9/10 !!!

Lukaszsz192

Znasz coś podobnego (klimaty Pustynne USA + film drogi) ? Pomijając świetny "Znikający punkt" który już widziałem

ocenił(a) film na 7
ubersoldat

Mam dla Ciebie perelke w tym klimacie, ale o wieeeele lepiej trzymajaca w napieciu i ciekawsza - "Breakdown" z Kurtem Russelem. Jak go obejrzalem, to od razu naszla mnie mysl, ze Duel to wrecz nudy w porownaniu z nim :) musisz obejrzec!

ocenił(a) film na 7
Lukaszsz192

Obejrzyj koniecznie "Breakdown" z 1997. Pewnie Ci sie spodoba :)

ocenił(a) film na 10
Lukaszsz192

polecam "Nature of the beast" z 1995 też praktycznie większość czasu dzieje się w drodze

ocenił(a) film na 10
Lukaszsz192

Zacytuję: "Takie filmy już nie powstają ".
Życie jest drogą i czasami wali w nas taka ciężarówka. Niekiedy jesteśmy temu winni sami. . .

Lukaszsz192

Zgadza się

Lukaszsz192

Ale konkretnie co wciąga widza? To że stara, przeładowana ciężarówka dogania jak chce amerykańskie auto osobowe sprzed kryzysu paliwowego, czyli takie co ma 300 koni? Przecież to ma tyle sensu co "Dwugłowy rekin atakuje". Nigdy nie byłem w stanie obejrzeć do końca, poziom absurdu wywala skalę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones