PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1506}

Pokémon: Film pierwszy

Pocket Monsters: Mewtwo no Gyakushū
6,6 8 953
oceny
6,6 10 1 8953
4,3 3
oceny krytyków
Pokémon: Film pierwszy
powrót do forum filmu Pokémon: Film pierwszy

Obejrzałem dzisiaj ten film, bo od małego jarała mnie postać Mewtwo. Dzisiaj po obejrzeniu naszły mnie następujące skojarzenia:
Mewtwo - nihilista, mizantrop uważający, że ludzie ogólem to gówno, a rasy nie są sobie równe - nazwalibyśmy go rasistą.
Ash i reszta, którzy byli przeciwko niemu - krzepiciele tolerancji i walki z rasizmem (antifa)
Dla tych, którzy chcą to obejrzeć to polecam ściągną wersję w języku angielskim i ściągnąć polskie napisy - bo wersja z polskim dubbingiem jest nie dla dorosłego widza. Dialogi czasami zajebiście brzmiące, a czasami żenująco, czasami śmiesznie.

PS. Teraz już wiem dlaczego tak bardzo jarałem się Mewtwo :D

ocenił(a) film na 6
0dyn

nie Ty jeden się MewTwo jarałeś xD

dai_ji

Mewtwo jest najlepszy! Ale Mew też niczego sobie. Dragonite, legendarne ptaki w tym oczywiście Ho-Oh ;) A większość oglądających Pokemony najbardziej jarała się elektryczną myszą... ehh.

olkis19

albo charizard :P którym sie nie jaralem

Mubutu123

Charizard był najlepszy, ze wszystkich

ocenił(a) film na 2
0dyn

rany to jakakolwiek wersja jest dla doroslego widza??
sic
najlepsze momenty??
scena w ktorej bija sie pokemy i to taki sam z 2 takim samym i trwa niewiadomo ile
sic!
scena dlugiej do bolu, zenujacej przemowy ze walka i przemoc sa zle
sic!
pokemony wskrzeszaja asha swoimi lzami
sic!
i happy end, wszyscy juz sie nie bija i odchodza zyc dlugo i szczesliwie
sic!

to ma byc dobry film dla doroslego widza?? pogielo?
wersja jezykowa nie ma nic do rzeczy, ten film jest zly i nie dla doroslych

ocenił(a) film na 7
El_Magiko

SIC! SIC! no i bym zapomniał... SIC!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111111

ocenił(a) film na 2
0dyn

dzieki za rozsadna i przemyslana odpowiedz
nie ma to jak rozsadna wymiana argumentow miedzy ludzmi na poziomie

ocenił(a) film na 7
El_Magiko

Nie ma za co. Służę pomocą.

ocenił(a) film na 6
El_Magiko

Oj, wszyscy wiedzą że nie cierpisz pokemonów, więc przestań się narzucać, bo cie jeszcze spalą na stosie. Według mnie pokemony są niezłe(szczególnie na GBA), ale owszem, trochę idiotyzmów jest. Ale pamiętaj, że to bajka dla dzieci.

El_Magiko

Cytaty z "Nostalgia Critic"? -.-

ocenił(a) film na 8
El_Magiko

Raczej chodziło o to, że dla dorosłego już fana pokemonów, bo tylko tacy jeszcze obejrzą z wlasnej woli ten film.

ocenił(a) film na 7
El_Magiko

Ludzie przecież to bajka !!! dla dzieci !!! Pokemonami jarałem się kiedy miałem 6-7 lat, wtedy to był hit !! Teraz włączając ten film, miałem nadzieję na powrót do dawnego klimatu i tak właśnie było !! Wszędzie, ludzie którzy się czepiają, jakie co jest beeeee !!! Jak dobrze zauważono MeWTwo kojarzy się z rasiata i złym człowiekiem, całośc jako BAJKA DLA DZIECI ma bardzo dobre przesłanie, "nie liczy sie miejsce urodzenia, a to co zrobimy z darem życia".
Przepraszam za chaotyczność wypowiedzi, ale nerwy mi puszczają jak pod każdym filmem widzę, jakieś na siłę wymyslane "ale" i szukanie dziur. Jak ktoś liczy na ambitne kino to niech nie ogląda przykładowych Pokemonów, tylko po to żeby poźniej wytknąć im, ze ambitnym filmem nie są !!! Luuuudzie !
PS Pokemony to tylko przykład... Pokój, zero hejtu !

ocenił(a) film na 8
0dyn

A ja polecam ściągnąć japońską wersję z angielskimi napisami (jest taka). Jest 100 razy lepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones