PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1506}

Pokémon: Film pierwszy

Pocket Monsters: Mewtwo no Gyakushū
6,6 8 953
oceny
6,6 10 1 8953
4,3 3
oceny krytyków
Pokémon: Film pierwszy
powrót do forum filmu Pokémon: Film pierwszy

inicjacja

ocenił(a) film na 7

Pierwszyy pelnometrazowy film na ktorym plaklam! :)

Entemeef

ja też! cudowny.

olkis19

Kurde, dzisiaj przyznałam się znajomych że płakałam na pokemonach i śmiali się ze mnie. Ciesze się że nie jestem sama!

ocenił(a) film na 2
Muroslawa

ee
a w ktorym momencie??
ten film byl zly, bardzo zly...
nie mowcie tylko ze plakalyscie jak pokemony wskrzesily asha swoimi lzami
zgroza!

El_Magiko

Nawet jeśli to co:> Miałam wtedy około 7 lat, chyba jestem usprawiedliwiona:P

ocenił(a) film na 2
Muroslawa

jak najbardziej
7letnim dziewczynkom wolno plakac na czym chca:)

ocenił(a) film na 2
El_Magiko

dobra ale przyznasz ze ten fragment byl kiczowaty:)

El_Magiko

Masz rację:) Było to bardzo tandetne:D Takie pełne patosu, ale no cóż raczej ambitne to to nie miało być:)

ocenił(a) film na 2
Muroslawa

tak no ale bylo gorzej niz w serialu nawet:)
pol filmu bajka w ktorej caly czas sie tluka tlukly sie pokemony i to po 2 takie same, a potem przmowa ze przemoc jest zla
rany bicie sie zle w pokemonach? przeciez na trym robia kase od lat
hipokryzja
ale ta przemowa to mega kicz, wskrzeszenie asha jeszcze gorzej, a na koniec cofneli czas i bija sie od nowa przez x czesci
moral? jest ofc
przemoc jest zla chyba ze nikt nie wie ze to zle, wtedy jest dobra:)

El_Magiko

Morał: Nie odpowiadaj na zaproszenia od nieznajomych:D

El_Magiko

Osobiście zastanawiam się, czemu tak atakujesz ten film. Pokemon to film (lub serial w zależności od kontekstu) animowany dla dzieci i ocenianie go z perspektywy dorosłego życia to kpina :)

ocenił(a) film na 2
MojeGBA

jak cos jest dla dzieci to moze byc idiotyczne bo one sie nie polapia? nierozumiem
wiec jak odroznisz dobry film dla dzieci od slabego?
przeciez 5latkom i tak sie spodoba.... czyli wszystkie filmy dla dzieci automnatycznie 10/10?

El_Magiko

Hej, ja nie piszę, że film może być idiotyczny.
Pamiętam jak oglądałem ten film za młodu i wtedy NIE był dla mnie idiotyczny. No może te filmy pełnometrażowe nie wyszły im najlepiej, ale nie było aż tak źle.

ocenił(a) film na 10
MojeGBA

Zgadzam się - największym plusem pokemonów są emocje, jakie wywoływały w młodym widzu. Mewtwo na początku, jak robi rozpierduchę - dla dziecka mrożące krew w żyłach, dla dorosłego - pikuś w porównaniu z Elfen Lied (mogłem źle to napisać :D), czy wzruszenie, kiedy pikachu się biją (i ta piosenka Brother, my brother :D), itp. Dorośli wzruszają się na "Pamiętniku" (bleeeeeh), ale dziecko raczej nie jest w stanie zrozumieć tragedię oddanych sobie ludzi, w których życie wkracza choroba, nie dlatego, że jest głupie, ale dlatego, że nie ma doświadczenia życiowego i dopiero zaczyna swoją przygodę z filmem. Poza tym ja oglądałem wcześniej serial i byłem jeszcze bardziej przejęty losami bohaterów.
Zaserwowano w tym filmie coś, co młody widz może zrozumieć. I nie zaprzeczam, że dziecko jest głupsze od dorosłego - prócz niektórych smutnych przypadków, IQ dorosłego zawsze będzie wyższy od IQ dorosłego, to chyba oczywiste.

ocenił(a) film na 10
ichear

Ps. Żałuję, ale pierwszy film, na którym ja płakałem to Gremliny Powracają, gdy Mowgli zostaje wrzucony do szybu wentylacyjnego.

ocenił(a) film na 1
Entemeef

Co oznacza plaklam?

ocenił(a) film na 7
MegaTM

czepiaj się niemieckich klawiatur :)

ocenił(a) film na 1
Entemeef

Ja tu nie widze umlautów.. Co do niemieckich rzeczy moge sie czepiac, bo w DE Windowsach czesto brak polskiego jezyka klawiatury badz zmiany z EN/DE jezyka systemu, a my ich mamy :( To sie nazywa polski "rasizm" (?)...

Entemeef

Też płakałem jak oglądałem, jak Pikachu bił się z klonem i na koniec się liściowali

ocenił(a) film na 10
Entemeef

Myślałam, że jestem sama, też na tym płakałam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones