PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1506}

Pokémon: Film pierwszy

Pocket Monsters: Mewtwo no Gyakushū
6,6 8 955
ocen
6,6 10 1 8955
4,3 3
oceny krytyków
Pokémon: Film pierwszy
powrót do forum filmu Pokémon: Film pierwszy

nierozumiem ludzi

ocenił(a) film na 6

jeszcze niedawno praktycznie kazdy to ogladał a teraz uwaza ze to badziewie, jak to mozna ogladac . Moze sie z tego wyroslo ale nadal jest to fajny anime (nie BAJKA)

Adamo

No tak -ludzie są dziwni. Zaczeli mówić, że to kicz to teraz każdy tak powie nawet jeśli mu się to podoba tylko dlatego by nie zostać wyśmianym. Jeśli chodzi o opinie, że to fajny anime to zgadzam się z tym w zupełności :]

ocenił(a) film na 6
Adamo

zwłaszcza jeśli chodzi o zwykłe pokemony wyswietlane w polsce gdzie Ash zachowywal sie jak bachor, wystarczy porownac z Pokemon Advanced gdzie Ash zachowuje sie dojrzale, jest juz wytrawnym trenerem i w większości sytuacji zachowuje powage i rozwage
Polecam serie Advanced

Adamo

Były Pokemony, Moda na nie mineła.... Jest to Anime ale jednak głównie jest to bajka dla młodszych odbiorców;p

Adamo

Macie rację. Kiedy pokemony były na fali, wszyscy je kochali. Teraz, wszyscy je nienawidzą. Ja staram się podejść do tego obiektywnie. Świat alternatywny jakim jest pokemon jest na pewno fascynujący, ale w anime fabuła została strasznie rozwleczona i spłycona. Pierwsza seria podobała mi się i oglądałem ją z zapałem jako chłopiec. Późniejsze serie też widziałem i podobały mi się średnio (nie z taką fascynacją jak 1). Obecnie serial chyba przestał juz kształcić ze wzgledu na powtarzające się morały, ale dla dzieci być może jest odpowiedni. Czy to nie moje obiektywne zdanie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones