PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564245}

Pokój motyla

The Butterfly Room
5,2 902
oceny
5,2 10 1 902

Pokój motyla
powrót do forum filmu Pokój motyla

No to uczynię honor,bo trzeba. Filmy grozy - wszelkie horrory i thrillery to moja bajka jeśli chodzi o filmy i jest to jeden z najlepszych thrillerów,jakie ostatnio oglądałem. Barbara Steele zwala z nóg - nie tylko w wieku 75 lat wspaniale się trzyma, ale stworzyła ze staruszki inrtygującą,niepokojącą i przede wszystkim straszliwą postać. Nie potrzeba nam przy takiej grze aktorskiej wielkiego pana w masce i z piłą mechaniczną,żeby się bać. No cóż niektórzy potrzebują,więc dali 1.
Fabuła jest bardzo ciekawa i oryginalna,ta cała historia,nieprzewidywalne rozwiązania i sposób w jaki została opowiedziana - narracja,suspens zostawił mnie pod megawrażeniem. No i wreszcie klimat filmu - od początku do końca mroczna,tajemnicza atmosfera dopełnia sukcesu.
Ja rozumiem,że ktoś,kto szuka rozlewu krwi i strzelaniny się rozczaruje i da ocenę od 5 w dół ale jeśli ktoś jest inteligentnym fanem kina grozy i liczy na coś bardziej hmm..wyrafinowanego zdecydowanie powinien obejrzeć ten film . Inteligentnemu,uważnemu widzowi polecam.

TheFierceLunatic

Bla bla bla. Niestety, ale film jest bardzo słabiutki i nudny. Zgodzę się, że Barbara Steele 'dostarczyła', jej kreacja była dobra, ale co z tego? Mroczna tajemnica? Wszystkiego można się domyślić po 5 minutach filmu, a w zasadzie to nawet nie domyślić bo mamy z miejsca jasno pokazane, że świrnięta staruszka morduje ludzi.

Nudny, słabo zagrany film. Mam wrażenie, że twórcy poszli na łatwiznę starając się załadować jak największą ilość gwiazdeczek horrorów w obsadzie żeby kupić fanów bez wysilania się. Szkoda, że poza H. Langenkamp to są same śmieszno-żenujące epizody. PJ Soles, Adrienne King i Camille Keaton nie mają absolutnie niczego do grania, równie dobrze mogli zatrudnić statystów i zainwestować w 'production value'. Ray Wise i James Karen kompletnie zmarnowani.

ocenił(a) film na 7
TheFierceLunatic

Ja uważam, że film był naprawdę niezły. Nakręcony w bardzo ciekawy sposób, miesza się tu przeszłość z teraźniejszością, mi się bardzo podobało. Klimatyczny film, końcówka trzyma w napięciu, a i ostatnie sekundy były bardzo ciekawe. Zapowiedziały coś niepokojącego.

ocenił(a) film na 8
TheFierceLunatic

Zgadzam sie z Toba!Ja chetnie wracam do tego filmu i pani Steele ciagle mnie przeraza!

ocenił(a) film na 8
TheFierceLunatic

Popieram! Ja jestem w pełni usatysfakcjonowana seansem! Film sam sie broni!

ocenił(a) film na 3
iza198444

To rozkoszne - popierać samą siebie.

ocenił(a) film na 8
Krzypur

Zadne rozkoszne tam:-(moja pomylka,bo nie pamiętalam,ze wczesniej odpowiadalam tu juz na temat.

ocenił(a) film na 7
TheFierceLunatic

Dałbym może i więcej, gdyby nie rażące wtopy, niemniej film zasługuje na ocenę wyższą jak 5,1/780 głosów.

TheFierceLunatic

Ta baba oprawia zywe motyle w te ramki, czy je usmierca jakos, czy jak?? Bo nie wiem czy ogladac.

TheFierceLunatic

Wstyd i hańba to jesteś ty, wredna osobo, że nie odpowiadasz na pytania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones