PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624892}
7,4 154 776
ocen
7,4 10 1 154776
6,6 37
ocen krytyków
Pokłosie
powrót do forum filmu Pokłosie

z każdą kolejną sceną śmiałem się coraz bardziej..czekałem tylko co jeszcze głupiego może spotkać głównych bohaterów. Obrzydliwie przedstawiona polska wieś (mam nadzieję, że nie jest tak naprawdę:)). Podstawowe pytanie brzmi: ''kto dał Pasikowskiemu kręcić poważny temat?!''..no i te pochwały dla Stuhra..hahahaha za co?

ocenił(a) film na 1
fuckHolywood

Brawo! Miałem tak samo!. Ten film jest po prostu groteskowy!

ocenił(a) film na 10
fuckHolywood

Jakoś jestem w stanie uwierzyć w taki wygląd dziury zabitej dechami w 2000 roku.

ocenił(a) film na 9
Monomotapa

Bardzo proszę odczepić się od "Wakacji z duchami"! :-). A tak serio, to polskie wsie nawet dzisiaj wyglądają czasem jeszcze gorzej (oczywiście jest to już na szczęście niewielki odsetek). Co do filmu, to mnie się podobał.

fuckHolywood

Mnie potwornie bawił Stuhr w roli wieśniaka. Nie pasował mi kompletnie.

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 3
fuckHolywood

Stuhr ładnie wisiał na drzwiach stodoły. Może za to. Już sam początek filmu groteskowy. Przyjeżdża brat z USA do Polski i słyszy w lesie trzask gałązek. Zostawia torbę, wchodzi do lasu, a gdy wychodzi to torba znika. Okradli go, ci źli Polacy! Niech za granicą wiedzą, że w Polsce nie tylko zabija się Żydów, ale i kradnie co popadnie!

ocenił(a) film na 3
sebogothic

Chłop jeszcze dwa razy w tym filmie robił zakupy, ale nigdy nie doniósł ich do domu, bo zawsze COŚ się działo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones