PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617930}
4,1 15 663
oceny
4,1 10 1 15663
2,1 8
ocen krytyków
Pokaż kotku, co masz w środku
powrót do forum filmu Pokaż kotku, co masz w środku

CO TO MA BYC???

ocenił(a) film na 3

Ciezko to cos nazwac filmem , fabuly zero , jakis zlepek sytuacji ani smiesznych ani sensownych po prostu zal.pl

ocenił(a) film na 6
kamdek

Taki film dobrze obejrzeć z nastawieniem, ze jest totalnym dnem jak wynika z opinii.
I się pozytywnie zaskoczyłem, bo dotrwalem do konca bez zmęczenia.

Ze fabuły zero i zlepek przypadkowych sytuacji - to się absolutnie nie zgodzę. Owszem, film bez fajerwerków i historii, ale każdy bohater był w jakiś sposób powiązany z innym. Nieglupio zrobiony, a całość polepszają naprawdę świetni aktorzy, np. niedoceniana w polskim kinie Wszołkówna, nie mówiąc o Dziedzielu, Fryczu, Grabowskim, Karolaku, Braciaku, itp. którzy nawet chałturząc potrafią zagrać na wysokim poziomie.

Daje 5,5

użytkownik usunięty
kamdek

Trzeba było zobaczyć cały film :)
Ten "zlepek sytuacji" jest powiązany fabułą która ujawnia się gdzieś tak w 2/3 filmu.

ocenił(a) film na 1
kamdek

uważam tak samo, na ogół sama wybieram filmy na które chodzę i nie żałuje. Na premierę tego filmu dostałam zaproszenie i niestety była to totalna klapa, po paru minutach miałam ochotę wyjść, żenujące poczucie humoru, męczące, nudy .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones