PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617930}
4,1 15 666
ocen
4,1 10 1 15666
2,1 8
ocen krytyków
Pokaż kotku, co masz w środku
powrót do forum filmu Pokaż kotku, co masz w środku

Miłe zaskoczenie

ocenił(a) film na 7

Ku memu zdziwieniu i nastawieniu okazało się, że to całkiem dobry film. Spodziewałem się
głupiej, schematycznej komedii, a tu taka niespodzianka. I do tego jak zwykle rewelacyjny
Krzysztof Stelmaszyk. Aż żałuję, że nie oglądałem w kinie, ale opinie i nota na filmwebie były
zniechęcające.

ocenił(a) film na 4
jackie81

Polecam z całego serca film: 'To nie tak jak myślisz kotku'. Ja obejrzałem ten bardzo zachecony pierwsza czescia i dosyc sie zawiodlem.

ocenił(a) film na 2
de_niro_fan_500

JA TEŻ SIĘ BARDZOOOOO ZAWIODŁEM ......

ocenił(a) film na 4
de_niro_fan_500

Też się bardzo zawiodłam. "To nie tak jak myślisz kotku" to fenomenalna komedia - mogę ją oglądać w kółko, a i tak mnie bawi. "Pokaż kotku, co masz w środku" miało być najprawdopodobniej utrzymane w tym guście - niestety nie wyszło.

ocenił(a) film na 1
Goszka_

"To nie tak jak myślisz" dało radę, ale "pokaż kotku" (już sam tytuł debilny) bije rekord tandety. 1/10 , sory, ale NIE wolno robić takich gniotów.

jackie81

Zgadzam się z @jackie81. Film okazał się miłą niespodzianką. Jest jak groteska polskiego społeczeństwa z perspektywy indyka. :D w kinie na pewno byłoby zabawniej. :)

jackie81

Zgadzam się, dobry film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones