PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615999}

Pokonać lęk

No tengas miedo
6,6 478
ocen
6,6 10 1 478
Pokonać lęk
powrót do forum filmu Pokonać lęk

Niezły film...

ocenił(a) film na 6

Filmów o tej tematyce jest dużo, ojciec który ,,krzywdzi'' córkę seksualnie jak i psychicznie, matka
nie reagująca na owe zachowanie męża, udająca że wszystko jest w porządku... Klimat dość
,,ciężki'' ale wart obejrzenia.

ocenił(a) film na 7
nana20

Tak, tylko napisów nie ma :/ A bez nich może z 5 % dialogu uda mi się zrozumieć.

ocenił(a) film na 6
Rafal85r

Jak znajdę czas to zrobię napisy ;)

ocenił(a) film na 7
nana20

Dzięki, ale właśnie skończyłem oglądać :) Wiele rzeczy mi umknęło bo nie wszystko zdołałem zrozumieć ale sensu filmu się trzymałem :] Robienie napisów chyba sporo czasu zajmuje? Miło by było gdybyś je zrobiła, wiele osób by na tym skorzystało a i mógłbym normalnie ten film innym swoim znajomym wtedy polecić bo tak to tylko im powiedziałem że fajny film obejrzałem ale napisów do niego nie ma :P

ocenił(a) film na 5
Rafal85r

szukam tego filmu, szukam i znaleźć nie mogę. gdzie wyście to obejrzeli ?

ocenił(a) film na 7
fragola23

Na komputerze :) Ale nie pamiętam skąd go wytrzasnąłem. Może z torrentów, może z linków.

ocenił(a) film na 5
Rafal85r

hahaha ;]
szkoda zatem.

ocenił(a) film na 6
fragola23

http://vk.com/al_video.php?act=s&oid=101726978&vid=162014713&hash=0426592af9ec03 b5 w wersji hiszpańskiej bez napisów

ocenił(a) film na 9
fragola23

Na festiwalu filmowym "Transatlantyk" w Poznaniu.

ocenił(a) film na 5
krzemsylwia

kurczę, szkoda, że nigdzie w Łodzi :(

fragola23

Z wgranymi napisami ma np. chomik xlodop

ocenił(a) film na 6
Rafal85r

Ja ten film skombinowałam z jakieś stronki hiszpańskiej ale to już dawno :P
Hmm co do napisów, skończyłam tłumaczyć i już są gotowe (oczywiście na poprawki to już nie mam za bardzo czasu)... :D

ocenił(a) film na 7
nana20

Ok. A skąd można go pobrać? :> Poczęstowałabyś linkiem :)

ocenił(a) film na 7
Rafal85r

Tzn. je, te napisy

ocenił(a) film na 6
Rafal85r

Jest kilka błędów bo już czasu na poprawki nie miałam. Linku jakoś wrzucić nie mogę, więc szukaj pepa22 :P

ocenił(a) film na 6
nana20

Tzn. na chomiczku :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones