PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690820}

Pokot

6,2 71 598
ocen
6,2 10 1 71598
5,3 40
ocen krytyków
Pokot
powrót do forum filmu Pokot

No właśnie. Nie wnosi tak naprawdę nic. A film staje w tym momencie przerysowany jeszcze bardziej niż sporo części Jamesa Bonda i Skarb narodów. Ode mnie, za ten potworek, -2 do oceny.

ocenił(a) film na 4
dav1ds

Hakermen wyłączył nawet latarki, to juz był poniżej wszystkiego, to juz nawet smieszne nie było

ocenił(a) film na 8
dav1ds

Ludzie serio? Naprawdę nie zrozumieliście, że wszystko zgasło, bo przegrali? Że finałowa scena nigdy się nie wydarzyła? Złapali ich, to była tylko wizja - marzenie co dosadnie widać kiedy bohaterka znika z łąki. Mogło być tak pięknie, ale się nie udało...

telegrafistka

Zdaję sobie sprawę. Co nie zmienia faktu, że scena jest to kitu. Przynajmniej moim zdaniem, innym oczywiście może się podobać, ale mnie nie. Stąd ocena. Nie wystawiam punktów za to, czy wizja twórcy jest dobra, czy nie, tylko za to, czy mi się podoba. A po ocenach wypowiedzi odnoszę wrażenie, że nie jestem jedyną osobą, której się to nie spodobało.

ocenił(a) film na 8
dav1ds

W Twojej wypowiedzi nie było nic o "podobaniu się" tylko o przerysowywaniu. To w żadnym wypadku nie było przerysowane, mogło być jedynie dla kogoś kto nie rozumiał co widzi na ekranie.

telegrafistka

Ja uważam, że było przerysowane. Ty uważasz, że nie było. Nie zgadzam się, że nie mogło być przerysowane. Co do tego się nie zgodzimy. I pozostaje nam pozostać przy swoich opiniach.

ocenił(a) film na 3
telegrafistka

Nie, nie zrozumiałem. I jak widać, większość też nie. Nie ma to jak powiedzieć A, i żądać by ktoś zrozumiał B. Jasne że absurd A był nie do uwierzenia, ale nijak nie prowadziło to do B.

ocenił(a) film na 8
interw

Na Twoim miejscu nie przyznawałabym się publicznie do tego, że nie zrozumiałam oczywistej oczywistości. Po co strzelać do własnej bramki?

ocenił(a) film na 3
telegrafistka

Przeczytałaś ze zrozumieniem to co napisalem, czy tylko jak mantrę powtarzasz swoją oczywistość? Polecam mniej filmów, więcej książek, wtedy wyrabia się czytanie ze zrozumieniem. To prawda że nie zawsze, ale warto spróbować.

ocenił(a) film na 8
interw

Osoby, które czytają raczej nie miały problemu ze zrozumienien filmu. Widocznie nie obracasz się w takich kręgach skoro uważasz, że większość tego nie zrozumiała. Uświadamiam, że należysz do mniejszości i nie ma się raczej czym chwalić. Polecam książki, dobra autorada Ci wyszła - wystarczy teraz zastosować w praktyce :)

ocenił(a) film na 8
telegrafistka

To że ich złapali, nie jest oczywiste :) Polecam przeczytać książkę. Duszejko uciekła i zamieszkała w stacji entomologicznej.

ocenił(a) film na 8
vesper2706

Warto tez zwrócić uwagę, że psy z końcówki filmu to inne psy niż te z początku, co wskazuje na to że to nie sen bohaterki, tylko ciąg dalszy historii. Psy miały inne wybarwienie. Jedna z suk była mocno biała na grzbiecie (stąd imię Białka).

ocenił(a) film na 7
telegrafistka

To wcale nie jest oczywista oczywistość.

telegrafistka

To jest tylko Twoje osobiste przekonanie, że tak właśnie było. Inni wcale nie muszą myśleć tak jak Ty i nie musisz ich przy tym obrażać.

ocenił(a) film na 8
niunia123_filmweb

Niestety to nie jest moje osobiste przekonanie. Bardziej dosadnie nie dało się tego pokazać. Scena była przerysowana do bólu właśnie po to by wszyscy zrozumieli o co chodzi. Dziwi mnie, że ktoś mógłby mieć jakieś wątpliwości w tej sprawie, a jeszcze bardziej, że nie wstydzi się przyznać tego publicznie. Jest to dla mnie dosyć smutne i zadziwiające zarazem. Film tak prosty w swojej istocie, a jednak dla niektórych... :')

ocenił(a) film na 3
telegrafistka

Lol, metaforyka głęboka niczym teksty Comy i Marii Peszek xD

ocenił(a) film na 7
dav1ds

@telegraafistka nareszcie ktoś kto wytłumaczył końcówkę prosto i na temat. Sama bym lepiej tego nie ujęła.

Maja_90

Czy ja wiem czy o to w końcówce chodziło? Przed obejrzeniem filmu czytałam książkę i tam właśnie tak to wyglądało, wywieźli ją za granicę, bodajże spotkała się tam też z Bolosem. Może książka skaziła mi odbiór końcówki, a może nie o to w końcówce chodziło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones