PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690820}

Pokot

6,2 71 655
ocen
6,2 10 1 71655
5,3 40
ocen krytyków
Pokot
powrót do forum filmu Pokot

Doskonały. Doskonała muzyka. Cudowne zdjęcia. Gra aktorska na najwyższym poziomie, a p. Gierszał - jak zwykle - wybitny. Poglądy pani reżyser mnie nie interesują, ale nawet, gdyby okazało się, że są całkowicie odmienne od moich, to w żaden sposób nie wpłynęłoby to na ocenę filmu; bo film tu oceniamy, prawda?

ocenił(a) film na 8
Lofix_filmaniak

Zgadzam się, że film jest zaskakująco dobry. Wszystko świetnie współgra: muzyka, zdjęcia, plenery, gra aktorska. Cieszy mnie to, że pani Holland zaryzykowała i do głównych ról wzięła dawno nie widzianych ( mistrz Zborowski ) i nie ogranych ( p. Mandat ) aktorów. Także p. Gierszał znów pokazał, że jest najbardziej uzdolnionym aktorem młodego pokolenia - moim zdaniem. Temat ciekawy - można na niego patrzeć w różnych kategoriach. Nie patrzę na poglądy autorów czy aktorów, patrzę na to, czy film jako całość robi na mnie wrażenie czy też nie. Jestem zdania, że polityka powinna jak najdalej wyp......ć od kultury.

ocenił(a) film na 1
seth13

Nie rozumiesz słowa polityka...to że myśliwy może strzelać, a Holland dostaje piniondze na film z PISFU to wynik jakiejś polityki, racja?...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones