PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690820}

Pokot

6,2 71 677
ocen
6,2 10 1 71677
5,3 40
ocen krytyków
Pokot
powrót do forum filmu Pokot

Zobacz koniecznie

ocenił(a) film na 9

Produkcja na najwyższym poziomie. Nie rozumiem waszego skupienia na poglądach politycznych Holland bo temat kościoła i jego władzy nie zdominował filmu, wręcz go wzbogacił o dodatkową groteske. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Szyc którego miałam już serdecznie dosyć- to trzeba zobaczyć! Muzyka, kadry, szeroki wachlarz obrazu pokazujący piękno przyrody robi wrażenie. W szczegóły wdawać się nie będę bo to wręcz należy zobaczyć - gorąco polecam!

ocenił(a) film na 7
carpondro

"temat kościoła i jego władzy nie zdominował filmu, wręcz go wzbogacił o dodatkową groteske" - lepiej tego nie można ująć :)

ocenił(a) film na 7
carpondro

Szyc bardzo ciekawą rolę zagrał, taką idealną dla niego. Poza tym ten film jawi się jako taka bajka i to niekoniecznie o zwycięstwie dobra nad złem.

ocenił(a) film na 1
carpondro

Ile razy w Polskich filmach można oglądać jacy to Polacy są złymi ludźmi? Kolejny Polski film i kolejne kółeczko adoracji tych samych słabych aktorów. Słaby scenariusz, słabe zdjęcia. W miarę ok muzyka ale znowu dźwięk paskudny. Co do mieszania polityki w filmach proszę wejść na profil Smoleńska tam dopiero jest cebulandia i chamstwo.

ocenił(a) film na 7
carpondro

Ale dlaczego są złymi ludźmi, są przecież rózni! W tym filmie, jak i w życiu. Kółeczko adoracji słabych aktorów? U Holland? Haha Kto jest słaby? Grabowski, Mandat, Gierszał, czy Zborowski? :D Muzyka genialna, zdjęcia też. Kto ma inne zdanie to wydaje mi się podejrzane ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones