PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690820}

Pokot

6,2 71 677
ocen
6,2 10 1 71677
5,3 40
ocen krytyków
Pokot
powrót do forum filmu Pokot

pokot

ocenił(a) film na 1

NIE POLECAM!!! PANIA AGNIESZKA HOOLAND PONISOLA FANTAZJA A CAŁY FILM JEST PRZECIWKO MYSLIWYM. OD KIEDY NA POKOCIE KŁADZIE SIE PSY?,OD KIEDY POLOWANIA ZBIOROWE SĄ W GRUPIE ZE WSZYSCY MYSLIWI STOJĄ OBOK SIEBIE I STRZELAJA DWA RAZY TAK BYŁO W TYM FILMIE POKAZANE, LUDZIE KTÓRZY NIE MAJA POJECIA O POLOWANIACH ZBIOROWYCH MYSLA PEWNIE ZE TAK JEST NAPRAWDE FILM PRZECIWKO MYSLIWY. ZAZNACZAM ODRAZU ZE NIE JESTEM MYSLIWYM I POTEPIAM WIEKOSZSC ZACHOWAN MYSLIWYCH TZW MIESIARZY, KTÓRYCH TRZEBA TEPIC I ELMINOWAC

hubertus78

Ten Caps Lock kłuje w oczy. I to tyle.

ocenił(a) film na 1
gobo33

Po takim fantastycznym i skandalicznym filmie musiałem napisac z Caps lockiem. I to tyle

ocenił(a) film na 9
hubertus78

Czy to już pasta?

hubertus78

Przede wszystkim naucz się poprawnie pisać, bo w tak krótkim tekście tyle błędów, to po prostu wstyd. Poza tym po co piszesz cały tekst wielką literą? Po to żeby wszyscy koniecznie przeczytali te brednie? Więcej się nie wypowiadaj, tym bardziej, że piszesz bzdury. A Agnieszce Holland za to, że zrobiła film o tej najgorszej grupie "ludzi" należy się nagroda.

ocenił(a) film na 4
Agata7_7

Agata, proszę wytłumacz mi z jakiego powodu nazywasz myśliwych najgorszą grupą ludzi? Ja mógłbym tak napisać o weganach (do których, jak mniemam, należysz). Argumenty Agato, argumenty

ocenił(a) film na 1
Agata7_7

Pisze prawdę z własnego doświadczenia życiowego które widziałem na własne oczy nie jestem mysliwym ale znam wszystkie tradycje itp. A brednie piszesz jedynie ty i wprowadzasz ludzi w błąd ale co ty możesz wiedzieć dziecinko twój świat to telefon komórkowy i laptop heheheheh.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones