PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625386}

Pokusa

The Paperboy
6,0 17 429
ocen
6,0 10 1 17429
5,8 13
ocen krytyków
Pokusa
powrót do forum filmu Pokusa
maciekb80

zapewne tak .

ocenił(a) film na 5
wojti_venom

Dostala nominacje do Zlotego Globa za aktorke dugoplanowa...szczerze? Jakies totalne nieporozumienie jak dla mnie....ale widac ze wystarczy zagrac "dziwke" i juz nominacja leci do aktorki;/ Mam nadzieje ze ci od Oscarow sie ogarną...

ocenił(a) film na 8
arielos

jak ogłoszą nominację to wrócimy do tematu.Ok?

ocenił(a) film na 8
arielos

acha odpowiadając na pytanie - tak widziałem film

maciekb80

nicole jest tu bossska!

sukineczka

Idę dzisiaj do kina, nie mogę się doczekać roli Nicole <3

ocenił(a) film na 8
maciekb80

Najkonieczniej. Niesamowita.

ocenił(a) film na 6
marczykowski

Mam nadzieje, ze ja nominuja, bo byla rewelacyjna.

maciekb80

przesada, nic specjalnego tu nie zagrała

maciekb80

Gilda aktorów też ją nominowała, a mowa tu o tym stowarzyszeniu, które omieszkało NIE nominować Nicole Kidman za rolę w Moulin Rouge. Wielkie szanse na nominację do Oscara.

maciekb80

Już obejrzałem i jestem zachwycony *-* mam naprawdę nadzieję na nominację!

ocenił(a) film na 8
seamus

a widzisz.Mam nadzieje że nominację również dostanie Helen Hunt za film "sesje"

maciekb80

Hunt nominację ma pewną. Kidman niekoniecznie. Gdyby dziś została nominowana jeszcze do BAFTA, nominacja do Oscara dla Kidman byłaby formalnością, a tak mam obawy, choć kibicuje jej jak nikomu innemu w tym roku.

ocenił(a) film na 8
cxap

"The Paperboy" nie miał premiery w UK, dlatego nie był brany pod uwagę w tegorocznych nominacjach.

ocenił(a) film na 8
marczykowski

UK ? że co

marczykowski

Django tez jeszcze nie mial premiery w UK a jednak dostal dzis kilka nominacji do BAFTA

ocenił(a) film na 8
bibunio89

co to jest UK

maciekb80

nie umiesz sobie w google wpisac i przeczytac? UK to Wielka Brytania

ocenił(a) film na 8
bibunio89

Pod UK Panie(I) mądry(a) figuruje wiele pojęć na wikipedi.

ocenił(a) film na 8
bibunio89

Nie wiem, jak było z premierą filmu Tarantino, w każdym razie jeśli nie miał premiery w drugiej połowie grudnia, to kwalifikowałby się, gdyby urządzono mu w pierwszym tygodniu 2013 specjalne pokazy. Z "Paperboy" tak nie było. premiera dopiero w marcu.

ocenił(a) film na 8
marczykowski

chciałem ci zaświadczyć iz np: "Miasto gniewu " miało premierę w 2004 roku a dostało oscara w 2006.

ocenił(a) film na 8
maciekb80

Miało premierę na festiwalu. Bez jakiejkolwiek dystrybucji. A o dystrybucję tutaj się rozchodzi.

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Nominacja się należy. Kidman jest tu bardzo wyeksponowana, jej gra, głos, wygląd sprawiają że nie sposób odwrócić od niej uwagi. Ta jej tapeta aż bije po oczach :) Czasami jednak widać, że ma zbyt inteligentny wyraz twarzy jak na taką ździrowatą lalunię, ale i tak wypadła znakomicie. To jest jej film i jedna z najlepszych ról.

potas13

nominacja dla Kidman jest zapewne bardzo prawdopodobna a jedyna przeszkoda w jej otrzymaniu jest ... sam film, ktory zostal zmiazdzony przez krytykow i na rottentomaotes ma zaledwie 39 % pozytywnych recenzji

użytkownik usunięty
bibunio89

nominacji brak

film tragiczny wiec o jakich nominacjach wy wogole mowicie

ocenił(a) film na 8
najlepszy89

no tak w końcu jak niby ma Ci się podobac film pokusa skoro "Domu złemu" dajesz 1/10 a "Dom chłopców" oceniasz na 10/10 gratuluje

maciekb80

zawsze oceniam albo na 1 albo na 10 w zaleznosci od tego czy wg mnie film ma zanizona lub zawyzona ocene

ocenił(a) film na 8
lerman89

tak myślałem.

maciekb80

To zabronione, tak oceniać i mieć odmienne zdanie na temat filmu, który masz oceniony na 8/10? A może on ma inny gust filmowy niż Ty... Pomyślałeś o tym?

ocenił(a) film na 8
sceptyk9

sceptyk9 z natury taka nazwa profilu czy użyta jako oxymoron tego co na prawdę w tobie siedzi

maciekb80

W jakim celu jest Ci potrzebna ta informacja?

ocenił(a) film na 8
sceptyk9

prowadzę " spis tekstów zakazanych " i musze wiedzieć co toba kierowało . To jak ?

ocenił(a) film na 3
maciekb80

Nie śledzę tematów oskarów ale mogłeś mieć rację. Nikt bardziej nie grał mi na nerwy- żaden aktor i aktorka bardziej niż kidman w tym:)
A żeby zgrać uosobienie wszystkiego tego co nienawidzę w "kobietach" to trzeba też umieć:P

ocenił(a) film na 8
kowal1528

A kto powiedział że mi grała na nerwy ?

ocenił(a) film na 3
kowal1528

MI grała:P

ocenił(a) film na 8
kowal1528

A dlaczego wmawiasz mi że mi grała równieź ?

ocenił(a) film na 3
maciekb80

a to gdzie niby takiego czegoś się doszukałeś?:)

ocenił(a) film na 8
kowal1528

Twój post to sugeruje . Twój pierwszy komentarz będący odpowiedzią .

ocenił(a) film na 3
maciekb80

yyyyy... jeżeli mój post oznajmiający moje zdanie nakłania Ciebie do takiego myślenia to pozostaje napisać: widać coś musi być na rzeczy:)

użytkownik usunięty
maciekb80

Szkoda, że nie dostała tej nominacji. Razem z "To Die For" jej najlepsza rola, przynajmniej moim zdaniem. No a noty od krytyków dla tego filmu są żartem - 45% na Metacritic. Wiem, że te dialogi momentami były dziwne i w ogóle scenariusz wydawał się dziwny, a montaż był miejscami nierówny, ale no kurde... Zdecydowanie niedoceniane dzieło.

ocenił(a) film na 8

" miedzy swiatami " :)

użytkownik usunięty
maciekb80

Dla mnie nie. Aaron Eckhart jest lepszy tam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones