PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016191}
2,7 4 428
ocen
2,7 10 1 4428
3,0 11
ocen krytyków
Pokusa
powrót do forum filmu Pokusa

Która nie chciała studiować w Polsce bo miała wyższe ambicje? 

BMovieManiac

Ten film powinien mieć inny tytuł: Polska. Wyniesiona na piedestał przez rodziców, pseudo-reżyserko-piosenkarka zatrudnia młodą córeczkę znanych ludzi która nie chciał studiować w Polsce bo to uwłaczające. Ponaciąga się kraj na dotacje, tarcze itp. potem będzie się opluwało kilkadziesiąt lat i robiło nadal szmiry takie jak ta, o tym co potrafią głównie tego typu beztalencia- dawaniu tyłka na prawo i lewo, za pieniądze albo inne wycieczki.

Brumhilda

Tak, za dobra na polskie uczelnie teraz będzie występować w filmie u boku Słowianki Donatana i patusa z Warsaw Shore. Rodzice napewno będą dumni.

Brumhilda

A to wszystko na podstawie wypocin gwiazdki z disco stacji hahaha

ocenił(a) film na 2
foxyloxy

ona w tych krótkich włosach wygląda jak chłop xD

niepokorna_ja.

W długich tak samo. Kwadratowa szczęka nie dodaje jej urody. Grać też nie potrafi. Ot typowa polska aktorka młodego pokolenia.

ocenił(a) film na 1
Ekonom_Lpc

Mam konto na FW "od zawsze", chyba jeszcze nigdy nie skomentowałem ubioru w filmie. Englert w tym filmie wygląda dramatycznie, pojęcia nie mam o modzie, ale wygląda jak wyciągnięta żywcem z lat '80 ubiegłego wieku. Ten kto ją tak wystroił powinien stracić robotę. Jakieś łańcuchy, marynarki, wtf?! Do tego te krótkie włosy w połączeniu z jej aparycją... Chyba ktoś tu liczył, że nazwisko przyciągnie. Rada ode mnie - obejrzałem za was, żebyście wy nie musieli. Nie dziękujcie.

ocenił(a) film na 2
_illusion_

Mysle, ze rezyserka ma takie upodobania, sama ubiera sie w takim stylu. Coz, czas mlodosci zawsze chce sie zatrzymac...

ocenił(a) film na 1
_illusion_

Szkoda, że nie przeczytałam Twojego ostrzeżenia przed obejrzeniem. Osobiście poczułam się zgwałcona. Choć do końca nie dotrwałam. Nie dałam rady. Jak się skończyło?:) Był na końcu jakiś cud, który zmienił odbiór filmu? Błagam napisz, że tak bo na razie czuję się zmolestowana:)

ocenił(a) film na 1
Barbarra_Ra

Cud? Cudowny to był moment, gdy to arcydziełu polskiej kinematografii dokonało żywota. Przerażające, że naród który stworzył filmy pokroju "Rękopis...", "Salto", "Sanatorium pod klepsydrą", "Jak rozpętałem..." i wiele wiele innych niestety wiele wiele lat temu tworzy gówno tego pokroju czy bliźniacze "365 dni" tudzież "Dziewczyny Dubaju".

BMovieManiac

I do tego reżyserka robi film niby o #MeToo, a jest córką oskarżonego o.......wiadomo. To musi się udać

ocenił(a) film na 2
miarara

Nie kumam co do pracy reżyserki ma to, że jest kogoś córką. Nawet tym bardziej jestem w stanie zrozumieć, że robi film niby o metoo.

BMovieManiac

jest tyle młodych dobrych aktorek i nawet ładnych, a tu akurat to brzydkie nieociosane drewno musieli wziąć tylko z uwagi na nazwisko, smutne

Kasha

Nepotyzm

BMovieManiac

Ta sama.

ocenił(a) film na 1
BMovieManiac

Najgorszy chłam polskiej kinematografii! Aktorstwo drewniane , fabuła z dupy jeża masakrayczna! Przekleństwa na potęgę. Totalne dno!

ocenił(a) film na 2
BMovieManiac

Po chjj oni wzięli taką gówniarę brzydalichę z pieprzami na całym ciele do głównej roli?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones