PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778264}
4,9 14 386
ocen
4,9 10 1 14386
4,0 4
oceny krytyków
Polaroid
powrót do forum filmu Polaroid

krwawych scen i erotyki. A jednak da się obejrzeć i nawet odczuć wywołane napięcie i grozę. Nic oryginalnego, ale przyzwoity horror w starym stylu.

Habia

To znaczy są te krwawe sceny i erotyka, czy nie ? Pytam, bo się wybieram na ten film.

monikamarko2000

To znaczy chciałam się wybrać. Teraz sprawdziłam, że go już nie grają w Toruniu, szkoda :( „Laleczka” też wypadła. :(

ocenił(a) film na 6
monikamarko2000

nie ma w ogóle! zero krwi, chyba nawet całowania nie było ;).

Habia

Serio ? Aż nie mogę uwierzyć. Chyba tylko w „Obecności 2” nie było krwi i seksu. Nie mogę sobie przypomnieć innych „delikatnych” horrorów.

ocenił(a) film na 6
monikamarko2000

serio serio. Zresztą obejrzyj to zobaczysz :)

Habia

W kinie już nie obejrzę, nie grają ani w moim ukochanym Toruniu, ani w żadnym innym kinie w Polsce. Pozostaje czekać na cda., bo z tego co wiem tam są tylko zwiastuny, a nie cały film. Jest on gdziekolwiek w jakiejkolwiek pełnej wersji w internecie ?

ocenił(a) film na 6
monikamarko2000

na zalukaj

ocenił(a) film na 7
Habia

Rzeczywiście, zero krwi i zero nastoletniego seksu ... nawet buziaków nie było ! Normalnie szok!

ocenił(a) film na 7
Habia

Zgadzam się,przyzwoity horror.Ogląda się z ciekawością i wyczekuje się która osoba następnie zginie.Ta cała zjawa też fajnie pokazana,budziła grozę.Oceniam na 7 i polecam

ocenił(a) film na 2
Habia

zdradzę Ci pewien sekret, bo widzę, że chyba nie znasz wielu horrorów.
jeśli oglądasz horrory z kategorią wiekową pg-13(tak jak ten), to nigdy nie ma tam erotyki ani zbyt krwawych scen. jeśli się nie myle to mogą sobie pozwolić na 1wulgaryzm, bo jak bedzie wiecej to juz film dostaje kategorie R.
na imdb jest podane w naglowku jaka kategorie wiekowa ma dany film, wiec latwo mozesz sie dowiedziec juz przed wlaczeniem filmu gdzie moze byc erotyka i krwawe sceny, a gdzie nie
prosze bardzo

ocenił(a) film na 3
Habia

To bieda, że nie ma takich scen. Reżyser wtedy powinien coś innego zamiast nich zaproponować, a no nie daje nic, tylko bandę zidiociałych nastolatków i to średnio zagranych. Jak ktoś chce bez brutalności i erotyki no to telenowele polecam oglądać.

A ogólnie to nie wiem, czy wiszące zwłoki i podpalenia na żywo się nie kwalifikują jako przemoc i makabra? O rozrywającym się na pół człowieku nie wspomnę - bieda że tam nie było krwi, albo pokazujemy sensownie albo po co w ogóle się w to bawić.

A sam film absolutnie nie jest "w starym stylu" tylko jest prymitywny - to najstarsza jak świat formuła i tu też zrealizowano ją bez żadnych dodatkowych pomysłów i to w dość oklepany sposób. Bieda pod każdym kątem.

ocenił(a) film na 5
RipRoy

Dziwne to rozumowanie, brutalność jeszcze zrozumiem, ale erotyka w horrorach nie ma nic do rzeczy. Jeszcze przy jakichś satanistycznych obrządkach ma to sens, ale mylisz chyba horrory ze slaszerami, jeśli oczekujesz, że horrory muszą mieć kadry na cycki i sceny łóżkowe.

Habia

Da sie obejzec bez erotyki?,da,ale ciezko bedzie xd,Ci z NWO nie maczali paluchow?niemozliwe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones