PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778264}
4,9 14 386
ocen
4,9 10 1 14386
4,0 4
oceny krytyków
Polaroid
powrót do forum filmu Polaroid

po przeczytaniu opisu pierwsze moje skojarzenie to "ale to juz bylo" pamiętam odcinek Gęsiej skórki w ktorym był motyw "złego" aparatu tam znikali itd wystarczyło zrobić negatyw zdjęcia.... mam nadzieje, że tu będzie coś innego....

annapiotrowska_2

Ja mam sentyment do starego serialu " Gęsia skórka", i też pierwszą myślą to był odcinek " uśmiechnij się i zgiń", lub inaczej przetłumaczony "zdjęcie przepowie ci śmierć"
Ogólnie to nawet się na to całe "polaroid" nie wybieram, widziałem zwiastun, i po prostu nic nadzwyczajnego.
Szczerze mówiąc to odcinek gęsiej skórki bardziej przyprawiał o dreszcze:)

ocenił(a) film na 8
milunirafcio

Nie mówiąc o nawiązaniu do "Oszukać Przeznaczenie", "Wish Upon", czy "Uciec przeznaczeniu". Niby schemat powielony, ale ja bawiłam się bardzo dobrze, bo lubię czasem zobaczyć jakiś wątek jeszcze raz, ale w innej wersji :). Raz są to zdjęcia, innym razem gra planszowa, albo coś na kształt porządku świata :)

ocenił(a) film na 6
ILoveRock23

Mnie ten horror setnie ubawił, bo przestraszyć to on chyba by mógł tylko jakiegoś przedszkolaka i to też tylko takiego niezaprawionego przygodami Scooby Doo! :P

ocenił(a) film na 3
annapiotrowska_2

ogolnie horrow bylo na tyle duzo, ze ciezko o cos oryginalnego. Czasem motyw powtarzajacy sie da rade przedstawic w fajny sposob. Tutaj to sie nie udalo. Strata czasu wedlug mnie

bananoweyo

Dokładnie to już było

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones