PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700646}

Pole strachu

Scarecrow
3,5 2 088
ocen
3,5 10 1 2088
Pole strachu
powrót do forum filmu Pole strachu

Jak to powiedział to otworzyłem oczy bo przysypiałem. Gra aktorska, to jest jakaś masakra. Cała logika filmu nie była najgorsza, a najbardziej mnie denerwowała bezmyślność tych ludzi.
Potwór był stworzony na najwyższym poziomie - ogromne brawa, to jest jedyny plus tego filmu, ale z drugiej strony, to wyglądał i zachowywał się jak korzeń drzewa, a nie strach na wróble, do tego był strasznie drętwy - stoimy przed nim dwa metry, a on nic nie zrobi by nas zabić, trochę kobiety po piszczą, a faceci patrzą z otwartą japą - jak w kreskówkach. Film ogólnie na minus i jest to okazanie kolejnej beznadziejnej, powtarzalnej i coraz bardziej nużącej części horrorów, zresztą rok temu oglądałem podobny film "Husk" i był on dużo bardziej interesujący.

ocenił(a) film na 4
robcio14

Dokładnie to samo chciałem napisać po obejrzeniu tego arcydzieła ale widzę, że ktoś już zrobił to za mnie ;) Też uważam, że Husk był dużo lepszy. Tam przynajmniej faktycznie był strach na wróble a nie jakieś niedo*ebane drzewo :P Film miał też dużo ciekawszy pomysł na siebie a tu to jakiś random shit totalny.... I ten wybuchający statek pasażerski na końcu. Kto takie debilizmy wymyśla? :P I dlaczego oni uparli się na pickupa tego gościa jak ta laska miała swoją osobówkę jeszcze zwartą i gotową do jazdy bez martwienia się czy zapali? Ale przyznaje, że drzewo było zrobione całkiem znośnie więc chociaż jedna osoba się przykładała do tego filmu. No i jedna scena mi się nawet podobała jak ten koleś (nazwijmy go bejsbolista bo nie chce mi się szukać jak miał na imię) z strzelbą wchodził do pokoju w domku z zamiarem rozwalenia drzewa i tam z góry wystawały nad nim te konary. To było chyba jedyne dobre ujęcie w tym filmie i całkiem fajnie wyszło a reszta to gówno :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones