PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700646}

Pole strachu

Scarecrow
3,5 2 089
ocen
3,5 10 1 2089
Pole strachu
powrót do forum filmu Pole strachu

jakas masakra film na poczatku byl fajny ale najgorzej mnie zazenowal fakt ze po tym jak byli na innej farmie co gadali ze staruszkiem co powiedzial im ze prapradziadek tej dziewczyny zamknął go po tym jak cala rodzine milerow pozabijal i po tym jak szukal tylko jej i ja chcial zabic to mysle sobie pewnie na koncu wyjasni sie dlaczego scigal ta rodzine co ona takiego zrobila ...a tu hu*j nic nie wyjasnione film wgl bez sensu jakies wyjasnienie na koniec powinno byc

użytkownik usunięty
sylwia94_filmweb

No fakt xd za dużo to w Tym filmie nie wyjaśnili widocznie uznali że skoro masz jaką taką wyobraźnię to sb coś tam już samą wymyślić bo im już się nie chcę i idą do domów :) no a tak wgl to cała ta fabula była nieźle powalona xd i w kółko ten bełkot o pochowywaniu go :OOOOO No jakim cudem i co to niby ma dac ??? :) jak ona chciała to coś pochować ??? :) przecież to się kupy nie trzyma :( film tylko dla wyrozumiałych :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones