PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700646}

Pole strachu

Scarecrow
3,5 2 089
ocen
3,5 10 1 2089
Pole strachu
powrót do forum filmu Pole strachu

ale ten jakis az tak strasznie gniotowaty nie byl, jest wiele gorszych..

użytkownik usunięty
Seba24

na pewno lepszy niż o duchach szczyli

ocenił(a) film na 4
Seba24

Generowany komputerowo potwor byl calkiem niezle zrobiony, film nie powala ale nie jest to najgorszy s**t.

Seba24

bardzo dobry horror

ocenił(a) film na 5
Seba24

zgadzam się, efekty dobre, potwór był niezły, dialogi no cóż - ale to monster movie a nie dramat obyczajowy. Ogromnym plusem był czas trwania filmu, bez specjalnych dłużyzn na siłę mających katować widza 2 godzinnym widowiskiem - tutaj mamy 1 godzinę i 15 minut i jest ok.

Unibet_78

Ja oglądam jakąś wersję, która ma 2 h 40 min, obejrzałam na razie godzinę....

chica guapa

Na szczęście film był nagrany 2 razy, bo nie wiem czy bym tyle wytrwała. Stwór faktycznie niezły, ale całość beznadziejna. Zachowania bohaterów nielogiczne, dialogi nie muszą być dobre, ale nie mogą też być idiotyczne....widziałam gorsze filmy, ale ten do dobrych też nie należy.

Seba24

Dokładnie nie był taki najgorszy, spoko się oglądało!Aktorstwo też nie było takie najgorsze, w M jak Miłośc graja gorzej. Taki odmóżdżający, schematycznych horrorek na nudny wieczór, ale ludzie po tego typu niskobudżetowych produkcjach oczekują niewiadomo jakiego oryginalnego dzieła sztuki. 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones