PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10351}

Pole

The Field
7,5 1 594
oceny
7,5 10 1 1594
Pole
powrót do forum filmu Pole

Sean Bean świetnie zagrał w tym filmie.(SPOILER) Oczywiście musieli go oszpecić- zepsutymi zębami.

Euhenia_2

nie wiem, czy jako wymuskany luzak z perłowymi ząbkami byłby tak przekonujący.

Euhenia_2

on zawsze gra świetnie:D czy to niedorozwiniętego synalka czy też złego do szpiku kości Lorda albo walecznego i prawego wojaka-mistrz po prostu

użytkownik usunięty
NekoGirl

Pytanie czy ginie w tym filmie?

owszem

ocenił(a) film na 6

tak, w filmach robi to często i z rozmachem :D

boundless

Haha :D To fakt

ocenił(a) film na 6
everdelayed

B. lubię aktora, ale szczerze mówiąc wkurza mnie ta "maniera" a czasem nawet boli - np śmieć postaci - Ned Stark czy Boromir

boundless

Ja też go bardzo lubię, dlatego zawsze jak umrze to przeżywam :P Nie wiem już nad czyją śmiercią ubolewałam bardziej, Neda czy Boromira. Chyba Neda, bo była okrutna i ciężko mi się przez jakiś czas oglądało GoT.
Nie wiem co oni go tak lubią uśmiercać

ocenił(a) film na 6
everdelayed

No właśnie- w sumie myślę identycznie jak Ty, GOT czytałam i wiedząc jaką postać będzie grał - na samą myśl o tym że zginie iż mnie trzęsło.
Myśląc o Seanie , czasem mam ważnie iż jak postać ginie- może są z tego profity ( żartuję oczywiście).
Żałuję iż nie mogę zobaczyć aktora na deskach teatru .. ale cóż nie można mieć wszystkiego.

ocenił(a) film na 8
everdelayed

Właśnie obejrzałem. Bean zagrał wspaniale, nawet lepiej niż w LotRze. Ale na finale nie mogłem powstrzymać uśmiechu. Serio coś jest nie tak z tym jego umieraniem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones