PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10351}

Pole

The Field
7,5 1 596
ocen
7,5 10 1 1596
Pole
powrót do forum filmu Pole

Nie ma to jak TCM , tam bardzo czesto natrafiam na b.d. filmy których nie widziałem wcześniej. Ten zaciekawił mnie wpierw obsadą ,zerknołem na opis który utwierdził mnie w tym ze warto to obejrzec. I nie zawiodłem się, daje 8/10 ale zarazem rozumiem tych co daja nizsza ocene jak i tych co daja nizsza. Poprostu w ten film trzeba sie wczuc i miec jakieś wczesniejsze przetarcie z czyms o zbliżonej tematyce. Akurat jest to film raczej mało znany sadzac po liczbie głosów przez co nie dziwi mnie tak wysoka srednia , choc jednak zbyt wysoka.

ocenił(a) film na 8
Klopsik1988

Dałem dokładnie taką sam notę. Choć pod koniec zastanawiałem się nad dziewiątką, ponieważ na końcu to już mamy dramat na maksa (i właściwie jednego człowieka), a ja lubię takie filmy. Polecam.

ocenił(a) film na 8
Antalix

daje 8/10 ale zarazem rozumiem tych co daja nizsza ocene jak i tych co daja nizsza( tu mialo byc oczywiscie wyzsza a nie 2 raz nizsza, teraz ten blad zauwyłem :)
Ciesze sie ze sie zgadzamy. Ja akurat lubie takie dramaty spoleczne , no wiesz fabula osadzona w starszych latach , jakies spory o ziemie, przywiazanie do starych rodzinnych i narodowych wartosci. Ogolnoe pokazanie zderzenia konserwatywnosci z nowszym spojrzeniem na swiat.
.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones