PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779000}

Polegaj na mnie

Lean on Pete
6,5 1 671
ocen
6,5 10 1 1671
6,8 8
ocen krytyków
Polegaj na mnie
powrót do forum filmu Polegaj na mnie

To film o tęsknocie za byciem po prostu dzieckiem, kilkunastoletnim chłopcem , który może grać w football i chodzić do szkoły. Niestety, to co dla jego rówieśników jest codziennością, dla Charley'a jest niedostępne. On już jest dojrzały - nadmiernie i ponad swój wiek. Więc nie zgadzam się z większością recenzentów, którzy szablonowo, klasyfikują ten film do nurtu o dojrzewaniu.

ocenił(a) film na 10
Agatonik

Bardzo trudno wszystkim dogodzić. Wg. mnie film jest bardzo ciekawy, smutny, potem powraca nadzieja, potem jej nie ma i na końcu wraca ze szczęśliwym zakończeniem. Jeden z lepszych filmów jakie ostatnio ogladalam nie wiem dlaczego takie slabe oceny sa dawane. MOZE T YLKO MOMENTY KIEDY CHŁOPAK CHODZI Z KONIEM PO TYCH SLYNNYCHAMERYKANSKICH WERTEPACH SA NIECO MONOTONNE ALE NAPRAWDE DOBRY FILM, nawet sie nie spodziewalam tego. Surprise.

Agatonik

Akurat dzisiaj skończyłem oglądać film i ja określiłem te historie jako kino drogi w poszukiwaniu lepszego życia. Natomiast miałem do końca problem w zaangażowanie się w historie i film oglądałem na raty. Moim zdaniem historia miała szansę być znacznie lepszym dramatem oczywiście to moje zdanie, które może też wynikać z tego powodu, że widziałem w tym gatunku filmy, które bardziej mnie zaangażowały, jeżeli chcesz, mogę podzielić się kilkoma tytułami. Polegaj na mnie, oceniłem natomiast na 5 gwiazdek.

ocenił(a) film na 8
buterfly

Podaj. Zawsze warto zobaczyć dobre filmy:-)

Agatonik

Wielka wolność (2021) polecam, o ile nie masz nic przeciwko wątkowi LGBT. Z kina znacznie starszego to Rudzielec (1932) to tak na początek.

ocenił(a) film na 8
buterfly

Dziękuję. Wielką wolność mam w planach. Nic nie mam do wątków LGBT.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones