PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33215}

Policyjna opowieść

Ging chat goo si
7,3 8 438
ocen
7,3 10 1 8438
6,3 3
oceny krytyków
Policyjna opowieść
powrót do forum filmu Policyjna opowieść

Jest świetny, tylko w pierwszej połowie jest za dużo slapstickowego humoru (i przez to dłużyzn). Na szczęście druga połowa rekompensuje to z nawiązką:) Tak w ogóle to bardzie w tym filmie przypadłmi do gustu Jackie dramatyczny niż Jackie komediowy. Niesamowite sekwencje walk - pewnie sporo osób się ze mną nie zgodzi, ale uważam końcowe starcie w supermarkecie za najlepszą walkę kung-fu, jaką można zobaczyć na ekranie. No i ten finałowy popis kaskaderski - rewelacja i szacunek dla starego Jackiego:)

ocenił(a) film na 6
Chan_Ka_Kui

Film wypas, pamiętam jak w dzieciństwie wielokrotnie męczyłem go na VHSie. Kilka dni temu zaopatrzyłem się w wydanie z Naj, które pozostawia wiele do życzenia, ale dobrze, że w ogóle jest ten film na dvd i mogłem sobie go odświeżyć.

Co do Jackiego, to dla mnie nawet dramatyczny ma w sobie coś strasznie komicznego i powoduje u mnie śmiech. Walki rewelacyjne, jak to w jego filmach, zwłaszcza końcowa młócka w supermarkecie, która wpisała się do historii poprzez ogromne ilości tłuczonego szkła. Zawsze podziwiałem Jackiego za to, że sam wykonuje wszystkie popisy kaskaderskie, niekiedy odnosząc ciężkie kontuzje. Ogólnie dużo akcji, mordobicia, a przede wszystkim śmiechu- pan adwokat mnie rozbrajał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones