PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36087}
3,2 1 222
oceny
3,2 10 1 1222
1,2 4
oceny krytyków
Polisz kicz projekt
powrót do forum filmu Polisz kicz projekt

kiedyś chyba w jakimś dzienniku w telewizji widziałem relacje z planu do tego filmu i myślałem, że to będzie taki kiczowaty horror z ładnymi panienkami :) dopiero dzisiaj obejrzałem ten film w telewizji i już wiem, że wtedy mówili nie prawde. Ale mimo wszystko ciekawie się to oglądało, warto na to zwrócić uwagę, jak naiwne i głupie dziewczyny dopłacają do interesu żeby tylko zagrać i zaistnieć w filmie. Niektóre rezygnowały podczas nagrywania i sobie gdzieś poszły ale pieniądze im przepadły :)

Axel

Też go właśnie widziałem, nojdziwniejsze w nim jest to że na prawde nie wiadomo co jest w nim grane a co jest na prawdę. Pomysła jest bardzo ciekawy i mimo prawie całkowitego braku sensownej fabuły jakoś się nie nudzi.
Ludzie którzy mówią że film był kiepski chyba do końca nie zrozumieli intecji reżysera, już słowo "kicz" z tytułu i ta pseudo inteligentna gadka na festiwalu w Cannes zdradzają jego zamiary.

p4trykx

Właśnie , właśnie :) Można w tym wypadku powiedzieć "to jest sztuka" :) Jeżeli nic sie niedzieje a sie nie nudzi hehe :)

ocenił(a) film na 7
Axel

Popieram. Film też mi się podobał, wbrew krytycznym opiniom. Wielkie kino to może i nie jest, ale dobrze, że ktoś robi fimy przesiąkniete ironią. Ciekaw jestem drugiej części, choć do kina na pewno się nie wybiorę mimo, że przedpremiera zapowiedziana została w naszym kinie, z udziałem dziewczyn w bikini :)

Axel

Moim zdaniem ten film to arcydzieło! Oglądałem go już kilka razy i za każdym oglądnięciem umieram ze śmiechu.

Axel

Może chodziło ci o Legendę z 2005 r. też wyreżyserował Mariusz Pujszo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones