PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36087}
3,2 1 221
ocen
3,2 10 1 1221
1,2 4
oceny krytyków
Polisz kicz projekt
powrót do forum filmu Polisz kicz projekt

Pujszo pod prokuratora

użytkownik usunięty

Byłam dzisiaj na tym filmie (trzy osoby w sali na 150 osób).
Gorszego gówna nie można sobie wyobrazić. Chyba zupełnie Mariuszowi Pujszo odbiło. Nawet przy przyjętej konwencji można było sklecić coś przyzwoitego. Zupełne braki warsztatowe maskowane są grubiaństwem oraz ochydnym chamstwem.
Postępowanie z tymi naiwnymi dziewczynami przekracza jakiekolwiek normy ludzkie. Panie Pujszo jest Pan oszustem, ordynarnym prymitywem, który dla zdobycia kasy nie cofnie się przed niczym.
Dlaczego nasze władze dają przyzwolenie na takie obrażanie kobiet, widzów. Odradzam marnowanie czasu na to smutne widowisko.

użytkownik usunięty

Do Renaty
Ej...Renata, ty chyna jesteś jakąś aktorką z tego filmu. Musiałas dać kasę, a może coś jeszcze innego, a reżyser cię wycioł, co??? Gadasz od rzeczy film jest zajebisty i o to chodz ....

użytkownik usunięty

Do Mark'a
wycioł??? Słoneczko!!! Czy ty jescze chodzisz do szkoły? Czy jeszcze nie? Ten kto ci daje dostęp do komputera i internetu powinien byc natychmiasr rozstrzelany! Synku, naucz sie pisać a potem sie odzywaj. No nie, może najpierw naucz się dobrych manier boś cham wyjątkowy. A, i jeszcze jedno - film nie jest zajebisty. To ŻENADA!

ocenił(a) film na 5

wstyd (Do Mark'a)
nie chciałbym używać tu złych słów, które by Ciebie - Marku obrazily, ale musze to powiedziec: czy jesteś IDIOTĄ? radze zebys przeprosil Renatę... ja podczas ogladania tego filmu smialem sie pod niebosklon i krzyczalem: "co za idiotyczny film!!" smialem sie z tego i jednoczesnie bylo mi przyjemnie sie tak smiac i jednoczesnie bylo mi wstyd... wstyd za to, ze smieje sie z takiego gowno... i wstyd za tych ludzi co przedstawiaja poziom taki, co TY.

ocenił(a) film na 2

Pujszo
po Twoim komentarzu cieszę się że na niego nie poszedłem dzięki.........

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones