PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8774}

Polowanie na Czerwony Październik

The Hunt for Red October
7,7 121 504
oceny
7,7 10 1 121504
7,7 15
ocen krytyków
Polowanie na Czerwony Październik
powrót do forum filmu Polowanie na Czerwony Październik

Piękny film.

ocenił(a) film na 10

Piękny film, po prostu klasyka. Jak oglądałem go po raz pierwszy to aż się rozpłakałem ze wzruszenia. Ten film jest po prostu niesamowity.

ocenił(a) film na 10
dominik_38

Zgadzam się Film piękny ale i też kultowy wogóle nie starzejący się,po tylu latach nie widać wogólę tych upływu lat że się tak wyrażę,ale autor postu dał ponieść się troche fantazjii żeby płakać na tym filmie to co ty na dramatach będziesz robił? Ocziwiście filmowi daję 10/10

ocenił(a) film na 10
artur4114

Nie oceniaj innych że płaczą na filmie. Bo ktoś kto płakał na muminkach i chował się pod stół ze strachu przed Buką nie powinien oceniać innych.

ocenił(a) film na 10
dominik_38

Tak, a ty się przyznaj publicznie czy oglądałeś kiedyś jakiś Dramat że płaczesz na byle czym?Zapewne niejeden a że oglądałes ten film pierwszy raz bardzo dawno temu to nie dziw sie że płakałeś , a czy przypadkiem na komedii nie płakałeś a NA koniec powiem TYLE PIEKLIK TO DUPA !!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
artur4114

Zgadzam się z tym co napisałeś na końcu. Ale ten film po prostu mnie wzruszył. Komedie też są czasem wzruszające np: Sami swoi część 3 jak Pawlak dostał ziemię i się rozpłakał, to było strasznie smutne aż się łza w oku kręci.

ocenił(a) film na 10
dominik_38

No tak łezka w oku i wzruszenie to co innego niż ryczenie na filmie,ale niektórę filmy poruszają po prostu swoim pięknym przesłaniem pomimo że kończą się Happy-Endem np. Skazani na Shawshank ci co oglądali to wiedzą co mam na myśli...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones