PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8774}

Polowanie na Czerwony Październik

The Hunt for Red October
7,7 121 466
ocen
7,7 10 1 121466
7,7 15
ocen krytyków
Polowanie na Czerwony Październik
powrót do forum filmu Polowanie na Czerwony Październik

Przede wszystkim w filmie nie ma ani jednej łodzi podwodnej, są tylko okręty podwodne. Okręt podwodny nie posiada w uzbrojeniu bomb atomowych, ani żadnych innych. Bomba, to coś, co można zrzucić z samolotu, coś bez własnego napędu, coś co spada ku ziemi dzięki grawitacji. Nie wiem na co okręt podwodny mógłby zrzucić bombę. Na dno morza? Poza tym, w recenzji razi ubogie słownictwo oraz brak konkretów dotyczących samego filmu (np. jaki jest główny wątek fabuły - podanie tytułu, to jednak trochę mało). Tekst jest tylko zlepkiem informacji o tym, kto jest czego autorem i w najmniejszym nawet stopniu nie pomaga osobom, które filmu jeszcze nie widziały, podjąć decyzji czy film warto obejrzeć, czy też nie.

Egon_Olsen

Czepiasz się detali.
Bomba atomowa = głowica nuklearna, to nie jest forum militarystów żeby przestrzegać nazewnictwa wojskowego.

Choć przyznam że recenzja słaba, autor przesadził też krytykując efekty specjalne, o co mu chodziło? Które dokładnie efekty mu nie pasowały?

ocenił(a) film na 8
Fractal

Egon_Olsen ma rację, a Ty nie masz. To nic, że to nie jest forum militarystów, jeżeli ktoś podejmuje się pisania recenzji to powinien wiedzieć o czym pisze. Jeżeli pisze recenzję filmu o tematyce wojskowej, powinien używać profesjonalnego nazewnictwa i tyle.

dingo21

No możliwe, nie znam się na tym.

Zawsze myślałem że "bomba" to coś co wybucha, a od spadania ku ziemi dzięki grawitacji są "bomby lotnicze", ale co ja tam wiem o zabijaniu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones