PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146385}
6,3 87
ocen
6,3 10 1 87
Polowanie na człowieka
powrót do forum filmu Polowanie na człowieka

Thorndike, brytyjski mysliwy udaje sie na wakacje do Bawarii i na spacerze mierzy z odległosci
do Hitlera. Zostaje złapany przez niemeickich żołnierzy... Udaje mu sie uciec, ale niemieccy
agenci ruszają za nim w pościg...

Miałem okazje tej jesieni obejrzeć w kinie Man Hunt i jestem zachwycony. Bardzo polecam! Film
ma doskonałe tempo, trzyma w napięciu od początku do końca. Ma wspaniały finał. Piękne
zdjęcia. Jest to film propagandowy, jesli chodzi o okolicznosci powstania, ale wcale nie popada
w schematy, a nawet jeśli, to ta schematycznosc jest równie urokliwa jak Bękartach wojny
Tarantina.

Fani takich filmów jak Bękarty wojny Tarantino, czy Walkirii Bryana Singera, na pewno będą
zachwyceni. Polecam Państwu zobaczyc recenzje Man Hunta na IMDB, bez wyjątku wszycy
chwalą ten film. Podobno trudno go zdobyc ze względu na status "filmu propagandowego", mi
udało się nabyć DVD w sklepie FNAC.

mbene

Gdzie go w kinie widziałeś? Gdzie grają takie starocie?:)

9305937

W kinie Filmothèque du Quartier Latin, 9 Rue Champollion, Paryż :) No ale każdy może zamówić sobie DVD na amazon czy znaleźć film w internecie. Warto.

mbene

Dzieki wielkie:) mam bardzo duża kolekcję DVD z Perełkami z tamtych lat. Zazdroszczę oglądania w kinie, dałbym dużo aby zobaczyć Puszkę Pandory czy inny klasyk. Zazdroszczę i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
mbene

Fabuła jest uroczo niedorzeczna (jak przystało na film propagandowy), chwilami kojarzy się z opowieściami o Arsenie Lupinie albo najgłupszymi pomysłami Ludluma (spływ łódką przez całe Niemcy, sceny w jaskini), a wątek proto-McGyvera wywołuje paroksyzm śmiechu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones