PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704181}

Polowanie na drużbów

The Wedding Ringer
6,7 35 393
oceny
6,7 10 1 35393
6,0 3
oceny krytyków
Polowanie na drużbów
powrót do forum filmu Polowanie na drużbów

dlaczego mit o jedynej miłości twojego życia nie ma szans na spełnienie, a dobry przyjaciel jest wart więcej niż najlepsza kobieta.

Ponieważ każda kobieta którą spotkasz na swojej drodze życia może okazać się tą jedyną. Ale tylko w twojej głowie. W praktyce okazuje się, że wiele z nich szuka po prostu poczucia bezpieczeństwa a nie miłości. Czy chcesz być ofiarą swojej naiwnej wiary w jedność dusz?

Zacznij od tego, że nie możesz posiadać nikogo na własność. Rodzimy się i umieramy samotnie, a życie to przygoda, w której możesz być głównym bohaterem a nie tylko widzem.

ps. niezły patent na końcu z nawiązaniem do Lost :D

ocenił(a) film na 4
jedyny_realista

Tyś to wszystko wydumał z tego filmu?

ocenił(a) film na 8
jedyny_realista

Widziałem Twoją wypowiedź jedyny_realisto w wątku dotyczącym filmu Far from the Madding Crowd. Widać, żeś oczytany i zgadzam się z wieloma Twoimi argumentami w tamtym temacie.

Facet ma zbudować i znać swoją wartość. Ale ten temat jest akurat nieadekwatny bo nie mówimy o "zdobywaniu kobiety" a o miłości.

Ja z mojej strony wrzuce tutaj swoje trzy grosze. "Czy chce być ofiarą mojej naiwnej wiary w jedność dusz?". W jedność dusz nie wierze, aczkolwiek w miłość już tak. Ta "jedyna" czy ten "jedyny" to znaczenie które Ty nadajesz. Więc jeżeli czujesz i decydujesz że właśnie ta osoba jest i będzie to "jedyną" to tak właśnie będzie. A prawdziwa miłość jest wtedy kiedy nie jest to "tylko w twojej głowie". Wszystko zależy od wartości oraz spojrzenia na świat kobiety i faceta. Tyle ode mnie ;)

ocenił(a) film na 8
stev1989

Myślę że masz rację. Każdy komentarz piszemy zazwyczaj niejako pod natchnieniem danej chwili, w emocjach, więc czasem i bez zastanowienia :)

To prawda, podobnie jak własnemu życiu nadajemy znaczenie, tak i ludziom którzy się w nim pojawiają, możemy przydzielić "role", jakkolwiek to brzydko brzmi :) Fakt, jeśli uważasz kogoś za jedyną, to tak po prostu jest :)

ocenił(a) film na 8
jedyny_realista

Myślałem, że w dasz się w polemike ale miło że się zgadzamy ;) Pozdr :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones