PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118129}

Polowanie na druhny

Wedding Crashers
6,5 98 021
ocen
6,5 10 1 98021
5,9 11
ocen krytyków
Polowanie na druhny
powrót do forum filmu Polowanie na druhny
Ahmed_1

Zgadzam się! Dobra komedia w swoim gatunku. Obejrzałam dziś po raz trzeci i oceniałam przed sek. właśnie na 8.

ocenił(a) film na 8
katarzyna_15

Miałem przyjemność oglądać ją wczorajszego wieczoru. Bardzo fajna, lekka i zabawna komedia. 8 jak nic.

ocenił(a) film na 7
Ahmed_1

Podpisuję się, nigdy nie miałam czasu obejrzeć, w końcu usiadłam przed telewizorem i dawno nie widziałam dobrej, lekkiej komedii w tym stylu.

ocenił(a) film na 4
Ahmed_1

Nie wiem czy wiesz ale skala zatrzymuje się na 10 więc na 8 nie zasługuje ani trochę

kryszti

Dla Ciebie zabrakłoby skali...

ocenił(a) film na 4
Ahmed_1

Chyba się nie podniosę po tej ripoście czas na harakiri :)

kryszti

Tym razem zgadzam się z tobą w 100 procentach - czas na harakiri

ocenił(a) film na 7
Ahmed_1

Dałbym 8 ale finał był zbyt banalny. Jednak zabawa dobra więc niech będzie 7

Ahmed_1

Film wg. mnie, nie zasługuje nawet na 6kę - choć obsada dobra, to idea "weselnych sępów" i ich szczęśliwego zakończenia seksualnych wojaży w ramionach, jak z filmu wywnioskowałem, o wiele młodszych kobiet jest niesmaczna. Plus ostatni motyw podrywu na pogrzebie - zero humoru, czysta żałość.
Ale wszystko zależy od gustu.

ocenił(a) film na 8
Xenfals

Tytuł filmu to 'Polowanie na druhny' więc nie rozumiem dlaczego oglądałeś ten film skoro nie jest w twoim guście. Bo domyślam się, że widziałeś tytuł, który mówi wszystko...............................

ocenił(a) film na 8
Ahmed_1

Zgadzam się,chyba same gimbusy tu głosują;D,ja ją widziałem kilka razy,i zawsze była ładna polewka.Dziś na TVN obejrzę z chęcią po raz kolejny.

ocenił(a) film na 8
Ahmed_1

Dokładnie, mocna ósemka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones