PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726818}

Pomiędzy nami góry

The Mountain Between Us
6,3 29 496
ocen
6,3 10 1 29496
4,6 5
ocen krytyków
Pomiędzy nami góry
powrót do forum filmu Pomiędzy nami góry

Jak w tytule, uważam, że film jest dobry. Tak, jest basurdalny i nieprawdopodobny, jakby zwykli zjadacze chleba wylądowali w wysokich górach w zimie, bez specjalistycznego sprzętu, odpowiedniej odzieży i jedzenia to najprawdopodobniej by nieprzeżyli, ale kurcze to jest rozrywka! Jakoś nikt nie czepia się Avengersów czy innych takich, że są bez sensu, bo w prawdziwym życiu czegoś takiego nie ma...
Zabawne są też opinie, że film jest nudny, no cóż dla mnie nie był, ale ja nie potrzebuję wybuchów czy pościgów.

ocenił(a) film na 7
gigija

Sorry, córka mi przerwała pisanie i wyszło jak wyszło ;) Chciałam jeszcze dodać, że również wszystkich bulwersująca scena seksu po 3 tygodniach nie mycia jest zabawna. Ludzie czasem w ciężkich warunkach i po traumatycznych przeżyciach chcą odreagować, nawet w niesprzyjających warunkach i wtedy takie rzeczy jak nie umycie się nie ma znaczenia. Tak więc ja uważam, że film jest dobry i ciekawy a na absurdy można przymknąć oko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones