PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726818}

Pomiędzy nami góry

The Mountain Between Us
6,3 29 489
ocen
6,3 10 1 29489
4,6 5
ocen krytyków
Pomiędzy nami góry
powrót do forum filmu Pomiędzy nami góry

...tak gwoli uściślenia neurochirurg oraz chirurg ortopeda to jednak nieco inna specjalizacja ;)...a ja jestem pozytywnie rozczarowany , spodziewałem się raczej skrzyżowania alive z lekcją przetrwania ( the edge) a dostałem melodramat i to z pozytywnie rokującym zakończeniem:) co w naszych czasach jest coraz większą rzadkością w kinie usilnie starającym się o oryginalność inaczej...byłem przekonany że Ben przeżyje- dobrze że nie grał go Sean Bean;) - nie zamierzam rozbierać film na części pierwsze...Śmiało i bez bólu można obejrzeć

ocenił(a) film na 6
Marcin190574

Tak. Fajny na wieczór. Ona ładna , on ładny, pies ładny, widoki ładne. I Winslet i Elbe bardzo lubię. Oczywiście film jest bardzooooo mocno naciągany w warstwie "katastroficzno-surviwalowej " , ale fajnie się ogląda. Chemia między bohaterami była widoczna. Oczywiście końcówka mi się nie podobała szczególnie. Nie żeby mi się nie podobało to że byli razem, absolutnie, ale nie rozumiem tej dramy na końcu . Pomijam już tanie "wskoczenie sobie w ramiona ", ale ogólnie nie czaję czemu dwoje dorosłych wolnych ludzi, którzy się zabujali robią szopkę jak licealiści. Nie wiem czy nam wyjdzie w świecie , nie odbierałem bo coś tam .... No bez jaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones