PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6100}

Pomiędzy niebem a ziemią

Heaven & Earth
7,5 7 316
ocen
7,5 10 1 7316
7,0 3
oceny krytyków
Pomiędzy niebem a ziemią
powrót do forum filmu Pomiędzy niebem a ziemią

Dzisiaj (6.grudnia) na polsacie leci po 23ciej
Chętnie bym obejrzał ale jak większość pracujących ludzi, jutro rano muszę wstać do pracy.
Za to wcześniej, o 20:05 puścili Kevina samego w domu...
Gratulacje dla prezesa czy kto tam rządzi... W najlepszym czasie antenowym serwują nam po raz setny papkę z gówniarzem i dwoma NIEZNISZCZALNYMI złodziejami zamiast puścić dobry film.
Dlatego dzisiaj USUWAM POLSAT Z LISTY KANAŁÓW W TV
Mają u mnie BANA DO KOŃCA roku i jeden dzień dłużej...
Niech reklamodawcy się dowiedzą ze polsat, który traktuje ludzi jak debili stracił kolejnego widza.

bak8

taaak, a ci wszyscy źli ludzie, zapewne czytają to forum i rzewnie zakwilą nad Twoim losem.

ocenił(a) film na 8
M3g

i ujrzą błędy swe, pokajają się i poprawią ;)

bak8

Ja właśnie po seansie ^^ Troszkę już późno.

@Topic
Jest jedno wyjście, nie pracuj tak jak ja :P Zresztą czego narzekasz... jak Kevin nie odpowiadał, to mogłeś oglądać Mikołajkowy Spot Reklamowy :D Wybór był w każdym razie =) haha :P

Można też zaopatrzyć się w urządzenie nagrywające o wyznaczonej godzinie, ja właśnie kupiłem tuner pod USB z taką właśnie funkcją między innymi i czekam na przesyłkę. Na allegro jest to koszt 50 zł i dzięki niemu możesz odbierać za darmo 10+ kanałów (w zależności od zamieszkania oczywiście).

Pozdrawiam serdecznie wszystkich niepracujących ^_^

jontrix

Posiadam taki dekoder, ale programów mam tylko 7. 15 grudnia mają dodać kolejne 7.Super sprawa dla tych którzy nie oglądają zbyt dużo telewizji. Jeszcze nie nagrywałam z tego dekodera, ale na pewno wypróbuję tą opcję.

A Kevin jest nieodłącznym, świątecznym akcentem polsatu (trochę się w tym roku pośpieszyli), swoją drogą, ciekawe czy będzie Szklana pułapka :))

ocenił(a) film na 9
bak8

Też żałuje że takie dobre film są w tak późnych godzinach.

ocenił(a) film na 8
bak8

Tvp też musiałbyś usunąć oni niestety też lubią serwować dobre filmy w tragicznych godzinach.
Ja akurat wczoraj film obejrzałam bardzo mi się podobał. Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones