PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6100}

Pomiędzy niebem a ziemią

Heaven & Earth
7,5 7 316
ocen
7,5 10 1 7316
7,0 3
oceny krytyków
Pomiędzy niebem a ziemią
powrót do forum filmu Pomiędzy niebem a ziemią

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 8

Polecam wszystkim
Oglądałem go bardzo dawno , ale takie filmy pamięta się mna zawsze mojaocena 8/10

ocenił(a) film na 8
Oceanic

Zgadzam się. Moja ocena jest taka sama. Też dawno temu oglądałam ten film a zapadł mi w pamięć...

ocenił(a) film na 6
Oceanic

jak dla mnie to ten film jest lekko chaotyczny i niespójny, ale zdjęcia i ogólnie klimat Wietnamu mi się pdobały

gigija

i przez takie pojedyncze krytyki ludzie potem sie zastanawiaja czy ogladac film

czasami ogladam film,ten mi sie bardzo podoba,patrze a na filmweb ocena 5 z kawalkiem to ja pierdziele jacy ludzie musza tu oceniac filmy?

ocenił(a) film na 10
Oceanic

film jak dla mnie doskonały i pomyśleć ze niektórzy z nas narzekają na swoje życie...

ocenił(a) film na 8
Harley_Quinn_

Znakomity film.
Warto po nim docenić czasy w jakich żyjemy.
Życie jest piękne.

ocenił(a) film na 8
Oceanic

Tak, zdecydowanie zapada głęboko w pamięć. Fabuła może zbyt chaotyczna i naciągana, ale całość wyreżyserowana super sprawnie, a do tego przepiękne zdjęcia i muzyka. 8/10 i szczerze polecam !

Oceanic

Jak zwykle jak jakiś fajny film, to leci w tv grubo po 22. Usnęłam wczoraj pod koniec filmu po tym jak LeLy zawiozła synów do Wietnamu, długo po tym jeszcze trwał? Jak się skończył? Obudziłam się na napisach :(

ocenił(a) film na 8
Filmolubna82

heh też wczoraj się załapałam w telewizji tylko, że ja ten film już oglądałam baardzo dawno temu, nie pamiętałam tytułu i nawet nie oceniłam go wcześniej na webie. Wiedziałam tylko, że wywarł na mnie za pierwszym razem ogromne wrażenie. Obejrzałam wczoraj jeszcze raz do samego końca (skończył się po 1) mimo, że rano musiałam wstać o 6 ;) polecam polecam polecam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones