PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6100}

Pomiędzy niebem a ziemią

Heaven & Earth
7,5 7 322
oceny
7,5 10 1 7322
7,0 3
oceny krytyków
Pomiędzy niebem a ziemią
powrót do forum filmu Pomiędzy niebem a ziemią

Wspaniały film

ocenił(a) film na 10

Jestem świeżo co po obejrzeniu filmu i musze powiedzieć iż bardzo mi się podobał.
Po pierwsze film był w miarę obiektywny, balem sie troche o to z powodu "lewactwa" Stone'a, oczywiście parę momentów było troche dziwnych, lecz Wietnam jest krajem innym i ludzie tam mieli innykt punkt widzenia na to wszystko, a ja jako zdecydowany pro-amerykanista jestem troche wybredny tutaj ;p.
Po drugie, bardzo przekonywująca rola Hiep Thi Le, szczególnie ten angielski z jej wietnamskim akcentem ;).
Po trzecie, fabuła filmu. Interesuje się wojną w Wietnamie, wiec lubie obejrzeć sobie czasem "Plutona" lub "Czas Apokalipsy", tutaj bardzo przekonywujące pokazanie dramatu wietnamki, która najpierw zgwałcona przez komunistów, później wykorzystana w mieście a następnie wykorzystana przez amerykanów (scena w której sprzedaje papierosy, gdzie obraz przeplata się z widokiem jej dziecka a ona decyduje się czy zrobić to z amerykanami za 350 $ naprawdę mnie wzruszyla.) mimo tego wszystkiego idzie przeż życie by coś osiągnąć.

Mógłbym jeszcze wymienić plusy tego filmu, lecz myśle iż nie trzeba, naprawdę polecam i wystawiam +9/10 temu filmowi :)

ocenił(a) film na 7
RollingThunder

Wiesz jedni wola bardziej
Pluton, Czas apokalipsy, Pełny magazynek, Ofiary wojny
a inni POla śmierci, Łowca jeleni, Urodzony 4 lipca,
Pomiędzy niebem i ziemią.
Jednak oba podejscia do ukazania bezsensownosci tej wojny
moga sie podobac.

ocenił(a) film na 8
Kojak555

pewnie, że tak, wszystkie wymienione przez Ciebie filmy są warte obejrzenia, żeby nie mówić tylko o jednej, poszkodowanej stronie konfliktu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones