PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790360}
6,4 8 027
ocen
6,4 10 1 8027
6,5 23
oceny krytyków
Pomiędzy słowami
powrót do forum filmu Pomiędzy słowami

Satyryczny materiał “Laktoza" jest bardzo trafnym komentarzem do tego filmu.


Oprócz hipnotyzującego Gierszała i kilku ładnych zdjęć otrzymujemy film który na siłę stara się być wysmakowaną produkcją z artystycznym zacięciem. Ekran bardzo często karmi nas ujęciami pozbawionymi treści, a większości dialogom brakuje głębi. Ostatecznie otrzymujemy źle zrealizowany film, który nie był w stanie wykorzystać swojego potencjału. Jest to bardzo rozczarowuące bo podejmowany motyw przewodni dotyczący rozdarcia pomiędzy dwoma tożsamościami narodowymi sam w sobie jest ciekawym zjawiskiem, lecz mimo intrygującego pomysłu zabrakło poprawnego wykonania przez co nasz wykwintny deser jest jedynie mdłą śmietaną. Choć może to ja jestem zbyt mało ambitny ;)

Crossingthestyx

W 100% trafna opinia.

ocenił(a) film na 5
Crossingthestyx

Moim zdaniem końcówka filmu popsuła ciekawie zapowiadający się obraz

ocenił(a) film na 8
Crossingthestyx

Zgadzam się z Twoim zdaniem, mianowicie tym ostatnim.

ocenił(a) film na 4
Mariooo_filmaniak

Cieszę się, że film Ci się podobał. Mnie niestety nie przypadł do gustu, a miałem wobec niego duże oczekiwania.

ocenił(a) film na 4
Crossingthestyx

zgadzam się z każdym słowem -zdjęcia, Gierszał i tyle plusów.

Crossingthestyx

Zgadzam się w 100%. Zmarnowane 1,5 h zycia... Nie rozumiem tez zachwytow nad JG, zagral poprawnie i tyle. Uroda tez kobieca, poza wzrostem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones