PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790360}
6,4 8 027
ocen
6,4 10 1 8027
6,5 23
oceny krytyków
Pomiędzy słowami
powrót do forum filmu Pomiędzy słowami

Nużący

ocenił(a) film na 5

Powolny, nużący film - to oczywiście subiektywna ocena, bo każdy ma swoją percepcję i emocjonalność. Mnie nie zauroczył, a wręcz zmęczył. Nie spodziewałam się filmu sensacyjnego (takowych z resztą nie lubię), ale czegoś po prostu zabrakło - a historia, którą zdecydowała się opowiedzieć autorka, jest historią niewystarczającą. I nie mówię o wielowątkowej, niechronologicznej histerii jak u Pawła Maślony, tylko o historii, która byłaby powodem, wytrychem, żeby zanurzyć się w film i go przeżyć. Tego zabrakło. Można natomiast analizować film w kategorii obrazu, ewentualnie gry aktorskiej. Rola Justyny Wasilewskiej niepotrzebna i kiepska.

soikohne

Ten film jest po prostu zły, nawet bardzo, ale snoby będą go broniły i rzekomej symboliki zawartej w tym filmie. Kino Antoniak i Szumowskiej powinno pójść do kasacji w trybie natychmiastowym.

ocenił(a) film na 9
Savio_Dan

Spędziłem pół życia na emigracji i mnie ten film kilka razy chlasnął po twarzy. I tyle w temacie "zauroczenia" i "snobów". I może być tak, że prawdziwość tego filmu polega na tym, że kto nie wyjechał nigdy ze swoich kapci i fotela, niewiele z niego zrozumie.

ocenił(a) film na 5
niemasprawy

A jak z jakiego powodu chlasnął Cię w twarz, która scena konkretnie?

ocenił(a) film na 10
niemasprawy

Brawo!!! I nie dodales, kto nie ma dzieci tego filmu może do końca niezrozumiec

Savio_Dan

"Ten film jest po prostu zły" oraz "Kino Antoniak i Szumowskiej powinno pójść do kasacji w trybie natychmiastowym". Z jakiego powodu?

Gustavos

dla niektórych tego typu filmy mogą być niezrozumiałe dlatego najlepiej pojechać po nich i tak zmieszać z błotem ;P

ocenił(a) film na 6
Savio_Dan

Komuniści poszliby o krok dalej, ocenzurowali filmy, a artystki miałyby kartoteki w odpowiednim ministerstwie. Przesadzasz, w sztuce jest miejsce dla wszystkich, których chcą oglądać widzowie.

ocenił(a) film na 10
Savio_Dan

SWIETNY FILM, oglądam filmy raz na ruski rok więc nie porównuj mnie ze snobami . Masz w głowie siano skoro ten film nie zrobił na tobie wrażenia a jeszcze masz celność pisać że film jest zły. Pozdrawiam zaufanego buraczka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones