PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790360}
6,4 8 029
ocen
6,4 10 1 8029
6,5 23
oceny krytyków
Pomiędzy słowami
powrót do forum filmu Pomiędzy słowami

W jakim celu reżyserka Antoniak dodaje taką scenę ? Co ta scena ma wnieść do filmu, do fabuły ? Czy może chodzi o to, żeby po prostu rozebrać aktora dla samego rozbierania, tak jak to lubią robić reżyserzy faceci z aktorkami ? No to teraz rozbierzmy faceta i pogapmy się ?

ocenił(a) film na 3
jude_4

wiedziała, że inaczej film przepadnie, szukała ratunku jak ślepa kura ziarna

jude_4

No ale że jak, całkowicie goły od przodu? I film od 12 lat? Aha.

ocenił(a) film na 5
AgusKa1993666

Na to by się chyba nie zgodził Kuba Gierszał. Tylko od tyłu jest pokazany.

jude_4

Od tyłu? E tam myślałam że bardziej odważnie. Właśnie się trochę zdziwiłam bo w moim kinie film jest od 12 lat, trochę mi to nie pasowało. Raczej pełna nagość od 12 lat to chyba tylko w Francji, może się mylę. A Gierszał chyba w jakimś filmie kiedyś pokazał już wszystkie że tak powiem walory, chyba że mi się z kimś innym pomyliło. Już nie pamiętam dobrze.

ocenił(a) film na 10
AgusKa1993666

Oczywiscie, że pokazał w filmie "Nieulotne" i w "Zgodzie".

ocenił(a) film na 9
jude_4

A po co scena z gołymi tancerkami ??

ocenił(a) film na 9
jude_4

Reżyserka na jednym ze spotkań po pokazie filmu wypowiadała się na temat tej sceny, że chodziło o to żeby pokazać , że bohater pod każdym względem jest chodzącym ideałem, także jeśli chodzi o ciało.

ocenił(a) film na 5
gwiazdka123_2

Sylwetka Gierszała była na maksa przeciętna w tym filmie, taki tam chudzielec. Więc nie wiem o jakim ideale reżyserka mówiła...

gwiazdka123_2

Reżyserka Antoniak po pokazie została zapytana dlaczego zdecydowała się rozebrać Jakuba Gierszała – czy kierowała się sztuką, czy chciała popatrzeć na pośladki młodego mężczyzny, a może chciała zrobić to pod publiczność? I faktycznie odpowiedziała, że chodzi o pokazanie ideału. Mam jednak wrażenie, że im więcej kobiet reżyserek tym więcej rozebranych aktorów !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones