PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848014}

Pomiędzy

Passing
6,1 2 031
ocen
6,1 10 1 2031
6,1 18
ocen krytyków
Pomiędzy
powrót do forum filmu Pomiędzy

Spoiler!!! pytanie

ocenił(a) film na 7

Kochani, to jak to w końcu było, nie mogę się dopatrzeć, ona wypadła sama, koleżanka ja pchnęła. Mąż widać, ze nie, ale ta ręka koleżanki mnie myli. Jakie macie zdanie?

ocenił(a) film na 6
lola23

jak dla mnie to ją wypchnęła

ocenił(a) film na 7
Paulina_Stepien_fw

Ja jestem tak pomiędzy tym, ze sama a ze koleżanka. Może tak ma być?

ocenił(a) film na 6
lola23

Może :) Myślę, że każdy ma prawo do własnej interpretacji :)

ocenił(a) film na 7
Paulina_Stepien_fw

Tylko nadal nie mogę się skłonić do rozstrzygnięcia;) ale dzięki temu może kiedyś wrócę do tego filmu i zobaczę w nim coś nowego. Miłego dnia :)))

lola23

Sam gest wyglądał tak, jakby Irene chciała osłonić Clare przed Johnem. Czy popchnęła ją przypadkiem? Z drugiej strony Clare sama jakby specjalnie podeszła do okna, wiedząc już że mąż ją znalazł. Czy zatem wyskoczyła? Jednak najbardziej logicznie pasuje wersja, że Irene ją wypchnęła celowo - Clare jej mocno zawadzała, za bardzo zbliżyła się do Briana, Irene chciała się od niej uwolnić. Gdy zapytała Clare, co by zrobiła, gdyby John się dowiedział kim jest naprawdę, Clare oświadczyła, że zamieszkałaby w Haarlemie, blisko Redfieldów. To mogło sprawić, że w momencie przybycia Johna Irene obawiała się, że już nigdy nie pozbędzie się Clare i ręka prawie odruchowo ją wypchnęła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones