PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824393}

Poniedziałek

Monday
5,8 1 799
ocen
5,8 10 1 1799
Poniedziałek
powrót do forum filmu Poniedziałek

Piękne zdjęcia, muzyka, świetnie zagrane, ale brakuje mi w nim czegoś, co pozwoliłoby mi dać mu wyższą ocenę. Bardzo zagmatwane uczucia we mnie budzi ten film, jednocześnie mi się podobał ale i rozczarowywał. Można było mocniej i pełniej.

ocenił(a) film na 8
thomsi

Zgadzam się. Piękne zdjęcia, muzyka, rewelacyjni aktorzy -piękna Denise i Sebastian. Obraz miłości takiej dzikiej i szalonej. Fajna chemia między głównymi bohaterami. Dla mnie ten film to dzielo. Współpraca grecko -amerykańska. Chetnie obejrzę inne filmy tego reżysera, bo nie znałam go. Film można obejrzeć na c d a w wersji z ang napisami. Warto !

anastazja_kosek

Poczyniłam słów kilka na ten temat na sowjej stronie, jeśli masz ochotę przeczytać, zapraszam! https://monia.pl/2021/04/21/14-i-dont-care-if-mondays-blue-czyli-kilka-slow-o-no wosciach/

thomsi

Gdzie można obejrzeć film?

girlfrom

Legalnie na Apple TV, na Amazon Prime chyba na Google Play... Albo można poszukać w internecie zapewne, ale jak wiadomo nikt tak nie robi bo to nieładnie ;) *wink* *wink*

ocenił(a) film na 6
thomsi

"Dziecko <<Endings, Beginnings>>" - dokładnie, aż dziw bierze, że jeszcze nie nastąpił zlot piewców idei jakie to życie Millenialsów jest zmarnowane, nic tylko wieczne imprezy, podróże, sex on the beach, alkohol, narkotyki, Muzyka, wieczny Piotruś Pan, depresja, a dopiero gdzieś głęboko po trzydziestce następuje reflekcja albo zderzenie z rzeczywistością, że przecież od bardzo dawna jesteśmy dorośli i z tym wiążą się pewne konsekwencje. Przeglądając niewielką wprawdzie filmografię reżysera, trochę pojawia się żal, że Argyris Papadimitropoulos nie maczał palców także we wspomnianym <<Endings, Beginnings>>, może wyciągnął by jeszcze więcej z idei tamtego filmu.

ocenił(a) film na 6
MacFly

Co do "Historii Miłosnej", to ja bardziej widzę "Heartburn" nawet para aktorska trochę podobna ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones