PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641353}

Ponury dom

The Seasoning House
5,9 5 071
ocen
5,9 10 1 5071
Ponury dom
powrót do forum filmu Ponury dom

9/10

ocenił(a) film na 7

Nie rozumie ludzi z tak niską ocenom, np 2
hmm.. podejrzewam ze te osobniki są na poziomie szympansa
i patrząc na ten film widzieli tyko kolorowe obrazki.

Skoro te osobniki nie rozumieli filmu to po jakiego grzyba
wystukali
:/
Porażka szkoda czasu i ocenili na 2.

Dla czego sie zbulwersowałem
bo to jawne zaniżanie oceny filmu
film jest na prawde dobrze zrobiony, tym bardziej ze sceny brutalne w raz z zabijaniem
są na prawde dobrze wykonane.i z pewnością film nie zasługuje na tak żenującą dwójkę

SonGoku27

Film jest niezłym kinem klasy b,ale momentami bije banałami i zakończenie skopiowane z innego brytyjskiego filmu EDEN LAKE.Na prawie maksymalną ocenę też nie zasługuje,ale żeby od razu od ,,szympansów''-każdy ma swój gust i tobie podoba się np. BABADOOK,który kompletnie do mnie nie trafił,a mi np. POJMANI,który ty znowu oceniłeś słabiej...

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

Masz racje, nie potrzebnie sie uniosłem
ale irytuje mnie to ze ludzie celowo zaniżają oceny filmów
myślę ze nie jedna osoba sie zgodzi ze ocena 'bardzo zly' to zaniżenie oceny
bo film nawet klasy B taki jak ten zasługuję na więcej.
tym bardziej ze film na prawde nie jest katastrofa

SonGoku27

Zgadzam się,że produkcja nie jest zła,bo ja jestem bardzo powściągliwy w ocenianiu filmów,a i też próbowałem ,,walczyć'' z osobnikami zaniżającymi lub dającymi 10 byle jakim produkcją,ale to zupełnie bezsensu,bo zaraz lecą inwektywy i człowiek niepotrzebnie się denerwuje.Po prostu nie ma co tym się przejmować,bo nic i tak nie zdziałasz,a jeszcze ktoś Cię obrazi,a Ty odpowiesz i usuną Ci konto,a po co...

SonGoku27

a nie przyszło Ci do głowy, że ludzie po prostu WYSTAWIAJĄ OCENE? serio, naprawdę myślisz, że ludzie nie mają nic lepszego do roboty, tylko CELOWO zaniżać oceny filmom? każdy ma inny gust i wyzywanie kogoś od szympansów pokazuje, że Ty sam masz raczej problemy.

SonGoku27

Jak dla mnie film był nierówny - pioerwsza połowa była dobra, solidny dramat/thriller z sensem i z emocjami, w drugiej połowie wyszło, że scenarzysta nawet klisz i zapożyczeń nie umie odpowiednio dobrać. Moim zdaniem film uratowałoby, gdyby się skończył na scenie, w której Angel biegnie w las po tym, gdy Viktor zostaje zabity. Zostałyby niedopowiedzenia, widz zastanawiałby się, czy jej się udało, czy dopadł ją milicjant. Byłoby w miarę OK. Tymczasem... Laska ucieka, biegnie do jakiegoś domu, mieszkanka tegoż jej pomaga. WTEM! Okazuje się, że to żona milicjanta, Angel musi stoczyć z nią walkę. Drugi raz ucieka przed milicjantem, udaje jej się, dociera do kolejnego domu. WTEM! Okazuje się, że mieszka w nim lekarz na usługach mafii, który pewnie ją wyda. Nie no, wszystko ma sens -.- Końcowymi sekwencjmi zabito ten film.

SonGoku27

Ten film nie posiada żadnych wartości! Zwykły przewidywalny mini-slasher, który można oglądać na podglądzie x2 i zatrzymywać na ważnych scenach, bo raczej w tak kiepskiej fabule nawet debil by się nie zgubił. Niczego nie uczy, nie wnosi do życia. Film dobry co najwyżej na późną godzinę na TV7. Jeżeli już bawimy się w takie kino - lepiej obejrzeć Japoński slasher a nie opowieść o nieudacznikach, których wybija niedoszła kur%$ :D Tylko efekty specjalne i dobra gra aktorska ratuje ten film przed zostaniem najgorszym badziewiem. Dlatego 3/10 to najwyższa ocena, jaką można temu wystawić. Ponieważ to film dla bezmózgich ochroniarzy wracających późno do domu.

ocenił(a) film na 7
SonGoku27

Dla mnie był to dobry film , ale cały czas przeświadcza mnie wrażenie że go widziałam nie cały, ale zakończenie strasznie podobne do jakiegoś innego filmu. Także fragment z zabiciem matki podobny do czegoś, przeżyłam deja vu aczkolwiek jak najbardziej podoba mi się takie kino. Nie wiem tylko dlaczego horror? Czyż to po prostu nie dramat.

SonGoku27

ale wiesz co..? dla czego i na prawde wymiata!:) nie ma jak przysłowiowy szympans chce pokazać jaki jest "fajny"

ocenił(a) film na 5
SonGoku27

Film jest bardzo przeciętny i tyle. A jedno bardzo rzuciło mi się w oczy co do tej wypowiedzi. Kolega twierdzi, że ktoś tu może być na poziomie szympansa hmm..... JAk się przyjrzeć na to co kolega napisał, to myślę, że szympans jest na wyższym poziomie od kolegi, a przynajmniej ortograficznym i gramatycznym. Żeby coś takiego wysmarować to trzeba być naprawdę albo bez żadnej szkoły, albo mieć stwierdzoną przez lekarza wadę, albo po prostu być debilem. Ale wyzywanie wtedy innych od szympansów jest wtedy pasa hehe, zwłaszcza w dobie słowników i 'podkreślaczy' błędów Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
legos

Zgadam się, koleś nawet nie podał żadnych argumentów, dlaczego tak wysoko go ocenił, a się podnieca.

ocenił(a) film na 7
SonGoku27

Tez sie zatrzymalam na 2 bo ta ocena ma nazwe "bardzo zly" a ten film jest zly, nie w sensie wykonania oczywiscie ale histori, ktora opowiada ;)

SonGoku27

"Nie rozumie ludzi z tak niską ocenom" Po takim wstępie wiem, że nie warto dalej czytać, bo jeśli ktoś robi takie błędy, nie może napisać nic mądrego.

sb78

Amen.

użytkownik usunięty
SonGoku27

Ludzie nie potrafią oglądać filmów, to raz. Po drugie- geniuszy nie brakuje- dałam 2 bo film opowiadał o bardzo złej historii (co kur***) -_-'? czyli większość horrorów powinna być "na bardzo zły " oceniona? Po 3- jeśli nie lubię dramatów/ horrorów/gore itd. to takich nie oglądam...bo to tak jakbym wchodziła na komedie romantyczne i przy każdym dawała 1 bo zupełnie nie lubię tego gatunku.

SonGoku27

Spraw sobie słownik ortograficzny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones