PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663941}

Popołudniowa igraszka

Afternoon Delight
5,5 2 060
ocen
5,5 10 1 2060
7,1 7
ocen krytyków
Popołudniowa igraszka
powrót do forum filmu Popołudniowa igraszka

Według niego jeden z najlepszych filmów tego roku trailer ciekawy temat też pierwszy raz widzę zapowiada się ciekawie

PIXA_GOD

też natrafiłam na ten film przez Tarantino:) pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
makoto_kino

Taak, 'do obejrzenia' przez Quantina :)

PIXA_GOD

No to jesteśmy tu wszyscy z tego samego powodu ;p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
parsxzywykutafon

Bękarty Wojny są genialne a co do pozostałych tytułów nie możesz wymagać żeby każdy scenariusz był genialny i skierowany w Twoją stronę. Są różne gusta, style i koncepcję filmowe. Death Proof jak i Kill Bill zarobiły na siebie więc nie możesz tak surowo krytykować tych tytułów.

parsxzywykutafon

hahhaha, nie no stary, pokazales klase. Bekjarty Wojny sa genialne, Django takze swietny. Zeszmacony gust to masz ty, zreszta 10tki za ten niziolkowy syf jakim jest Wladca pierscionka o tym swiadczy.

axl2_2

Haha dokładnie :D

PIXA_GOD

I ja też przez Q.T tutaj przygnałam ;)

ocenił(a) film na 6
PIXA_GOD

Sam robi świetne filmy to byle czego pewnie też nie ogląda. :) A ten film zapowiada się naprawdę nieźle.

PIXA_GOD

W tegorocznej edycji AFF będzie! Sądząc po traileru, zapowiada się fantastycznie. Szkoda, że nie mogę jechać. :(

ocenił(a) film na 5
PIXA_GOD

Tarantino ma jakiś fetysz dotyczący stop I w związku z tym wysoko ocenia wszystkie filmy, gdzie są jakieś sceny dotykania czy masowania stop.

Wszyscy w branży o tym wiedzą I celowo wstawiają takie sceny aby zostać przez niego zauważonymi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones