PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684242}

Poprzednie życie

Backtrack
6,0 5 751
ocen
6,0 10 1 5751
Poprzednie życie
powrót do forum filmu Poprzednie życie

Naprawdę dobry thriller psychologiczny, (chociaż jak dla mnie było w nim więcej cech horroru) połączony z ghost story. Film chwilę się rozkręcał ale z minuty na minutę akcja nabierała tempa. Ciekawa fabuła, wciągająca i trzymająca w napięciu, chwilami nawet trochę drgnęłam w fotelu. Film miał wszystko to co lubię, mroczny klimat, napięcie, niespodziewany zwrot akcji i pewną mroczną tajemnicę, z którą zmaga się główny bohater. Dobra gra aktorska, a Adrien Brody jak zawsze świetnie wykreował swoją postać.

ocenił(a) film na 8
Smerfetka_88_fw

Też bardzo mi się spodobał ten film i moje odczucia co do tego klimatu są bardzo podobne , film trzyma w napięciu jest bardzo ciekawy pomimo dość przeciętnego początku niemniej jednak im dalej w las, było coraz ciekawiej w obecnym natłoku filmów stwierdzam że to bardzo dobry horror wart obejrzenia :-)

ocenił(a) film na 8
robin_1752

Bardzo lubię filmy w takim klimacie. Niestety produkcje ostatnich lat, często są rozczarowujące i coraz ciężej o dobry horror, thriller

ocenił(a) film na 8
Smerfetka_88_fw

Podzielam Waszą opinię zarówno w kwestii filmu jaki gry Adriena Brody'ego. To, że na tym portalu film ma średnią... poniżej "6" już mnie nie dziwi...

ocenił(a) film na 7
Smerfetka_88_fw

To też w ramach doceniania filmów na poziomie, to muszę przyznać, że ten film ma całkiem dobrze pomyślany scenariusz, nawet jeśli zakończenie nieco zbyt efektowne, to poszczególne wątki w dobrym tempie są ujawniane i psychologicznie mają sens. Do tego Brody udowadnia, że potrafi grać, a takie wyciszone tempo mu sprzyja. Warto obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones