PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238724}

Populacja: 436

Population 436
5,9 9 478
ocen
5,9 10 1 9478
Populacja: 436
powrót do forum filmu Populacja: 436

Nie zgodzę się z wieloma negatywnymi opiniami. Uważam, że jest to całkiem sprawnie wykonany kawał dobrego kina. Bardzo ciekawa historia, może troszkę naciągana, ale przymrużając oko można naprawdę fajnie spędzić czas oglądając ten film. Scena jak wieszają tę kobietę jest dla mnie poprostu rewelacyjna! 8/10

_ARMIN_

Zgadzam się z Tobą!Bardzo podobał mi się ten film.Niby nie było w nim krwawych scen itp,ale jak dla mnie to nie to jest wyznacznikiem dobrego horroru/thrillera.Chodzi o ten klimat,który "436 mieszkańców" akurat ma.Film potrafi trzymać w napięciu,do końca zastanawiałem się czy Kady'emu i Amandzie uda się uciec.Szkoda tylko że nie przeżyli:( Film zawiera smutne wątki,jak choćby to że w Rockwell Falls normalnych ludzi się "leczy" odbierając im marzenia zamieniając ich w posłusznych fanatyków.

ocenił(a) film na 8
esiek997

Również się zgadzam. Bardzo dobry film. Warto obejrzeć:)

ocenił(a) film na 7
_ARMIN_

Nic dodać-nic ująć :)

pablo75

To i ja się dorzucę, film przyzwoity - taki pseudo horrorek dobrze się oglądało, warto poświęcić 1.5h aby zobaczyć senne amerykańskie miasteczko.

PS ładniutka była ta ciemna Panna co to miała się ożenić z tym zadepcą (spadła z konia na początku) jak się zwie ?

ocenił(a) film na 7
sokoleokoo2

Charlotte Sullivan .Teraz jest blondynką ;)

ocenił(a) film na 7
pablo75

[SPOILER]


mi się też podobał już go kiedyś oglądałem ale zapomniałem dużo wątków,podobało mi się też , że nie było szczęśliwego zakończenia jak to często bywa i to jest ten spoiler:) Polecam , 7/10

ocenił(a) film na 8
brof

80% Wicker Mana + 20% Osady i mamy udany filmik.

ocenił(a) film na 10
eternal_champion

Z ciekawosci obejrzę sobie te dwa filmy podane przez Ciebie...lubię taką tematykę ; )

ocenił(a) film na 5
_ARMIN_

Moim zdaniem to był raczej temat na odcinek serialu grozy. Jako pełnometrażówka trochę mi się dłużył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones