PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238724}

Populacja: 436

Population 436
5,9 9 477
ocen
5,9 10 1 9477
Populacja: 436
powrót do forum filmu Populacja: 436

Ciekawy

ocenił(a) film na 8

Jeżeli ktoś szuka typowego horroru, no to nie ten adres :) Film zdecydowanie bardziej
podchodzi w Thriller. Mimo tego, że oczekiwałam trochę grozy, to film mnie nie zawiódł.
Bardzo dobra produkcja. Dosyć ' świeża' fabuła, nie wymęczona jeszcze przez tysiąc
remea'ków i przeróbek. Fajnie się ogląda, nie jest nudny. 7/10 ode mnie :)

ocenił(a) film na 8
pannatoffi

Mi się podoba szczególnie jedno - stworzyli w tym filmie naprawdę gęstą i fajną atmosferę oraz klimat, a oglądając już trochę filmów rzadko wyczuwam tak gęsty klimat.

introverder667

mi się bardzo podobał,jeden z najlepszych filmów jakie oglądałam

anonimka254

Kurcze ładnie o nim piszecie ;) leci właśnie w tv, trzeba ogladnac po tych dobrych słowach o nim ;) pozdro i wesolych

b4rt3k0pl0

Wzajemnie :D szkoda jedynie,że się trochę spóźniłam bo chętnie bym obejrzała go w tv

anonimka254

Hej, no spoznilas sie ale poluj, może jakaś powtórka będzie, nie ogladam tv cały rok jedynie w święta i widzę ze duza tendecja do puszczania powtórek jest w tv heh codziennie leci to co było przez ostatni dzień badz dni, może sie uda.
Ja ogladnalem i muszę przyznać ze choć nie oglądam czesto tego gatunku filmów jak i jestem coraz mocniej ostatnio wyczulony na obecność kiczu, tak ten film przelknalem calkiem apetycznie, kicz nie uderzal po oczach, był ciekawy i rownomiernie sie rozwijal i wprowadzał w historie i paranoje calej sytuacji. Zwienczone niespodziewanym zakończeniem co mi sie bardzo podobało. Ogólnie film polecam szczerze jako dobra rozkrecajaca sie historie ale w żadnym wypadku horror. Pozdro i szczęśliwego Nowego Roku, duzo dobrych filmów ;)

b4rt3k0pl0

Dziękuję bardzo i wzajemnie. Na pewno będę polować na jakiś ciekawy film.Jak nie na ten,to na inny.
Byle by nie po raz tysięczny Kevin ,bo to już nudzi..
Również pozdrawiam i także życzę szczęśliwego Nowego Roku.

anonimka254

no to polecam dzisiaj Buntownik z wyboru :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones